Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Ciekawostka - smart doniczka Parrot Pot

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Gadżet zajefajny tylko komuś się przecinek przesunął przy cenie. Nawet jak za gadżet cena chora.
[b]Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

Takie bajery jeszcze nie na naszą polską kieszeń.

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Mam w salonie 30 doniczek z roślinami :) Koszta cudownych doniczek by mnie zabiły ;D

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

A tak jeszcze trochę pożyjesz :)

p.s. wietrz dobrze salon przed zaśnięciem jeśli ktoś tam śpi - tyle roślin może zabrać sporo tlenu w nocy jeśli pomieszczenie nie jest duże.

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Doniczka fajna. Nie pomyślałem wcześniej o apce do doniczki.:). Zaraz na forum będą pokazywać sie doniczki DIY.:) Kosmicznej technologi tam nie ma.
Piotrze ostatnio słyszałem w tv ,ze 8 średnich roślin jest w stanie wyprodukować wystarczająco tlenu dla jednej osoby. Czy to możliwe?

grzeniu 73
Znający temat

grzeniu 73 napisał(a):Doniczka fajna. Nie pomyślałem wcześniej o apce do doniczki.:). Zaraz na forum będą pokazywać sie doniczki DIY.:) Kosmicznej technologi tam nie ma.
Piotrze ostatnio słyszałem w tv ,ze 8 średnich roślin jest w stanie wyprodukować wystarczająco tlenu dla jednej osoby. Czy to możliwe?

Zależy jaki gatunek, jeśli szybkorosnące to jest szansa o ile fotosynteza naprodukuje więcej tlenu niż wykorzysta oddychanie roślin.

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Piotr napisał(a):A tak jeszcze trochę pożyjesz :)

p.s. wietrz dobrze salon przed zaśnięciem jeśli ktoś tam śpi - tyle roślin może zabrać sporo tlenu w nocy jeśli pomieszczenie nie jest duże.

Nie zauważyłem "przyduchy" nocą :) a mam taką małą dżunglę już, teraz wszystko spoczywa bo światła mało ale już idzie wiosna i znowu wystrzelą. Dodatkowo mam kilka 1.5m bananowców które już pokazują braki oświetlenia ale na mrozie poszłyby z dymem w doniczkach. Zobaczymy jak poradzą sobie w gruncie następnej zimy. W UK mogę spróbować bo tutaj to mrozy 1-3 stopni tylko.

Rfck
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Gdańsk/UK

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.