Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Nowości

Cabomba caroliniana zagrożeniem dla Unii Europejskiej

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Zapraszam do zapozna się z rozporządzeniem wykonawczym UE w sprawie gatunków inwazyjnych: http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ ... 41&from=PL
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Ciekawe, jak znajdę czas to zobaczę nazwy jakie sprzedają w Holandii i w Niemczech.
Zakładam że się stosują do dyrektywy UE.

kprusak
Znający temat

Miasto: Venlo

Cabomba na wolnośći rośnie w UE? Z tego co mi wiadomo to w Ameryce Południowej. Chyba że mowa o naszych akwariach. Nie dziwię się że uznali ja za inwazyjna, bo ja muszę podcinać ja dwa razy w tygodniu.

KozirroPL
Zainteresowany tematem

Miasto: Łobez

Tropica oficjalnie wycofała z oferty gatunki: Cabomba aquatica oraz Eichhornia crassipes.

Z rozmowy z dr Kamińskim dowiedziałem się, że gatunki wymienione w dyrektywie UE już sprawiają problemy w Europie południowej
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Powiązane tematy

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.