Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Budujemy domowe studio. Od czego zacząć? Od pomieszczenia



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Zapraszamy do lektury artykułu w archiwalnym numerze "Młodego Technika": 
Obrazek
Wiecej archiwalnych numerów:
http://www.mt.com.pl/
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 360l - Domowe

    Cześć, pozwolę sobie pokazać swoje akwarium w obecnej odsłonie. Akwarium Opti 360l 120/60/50h Oświetlenie Hyperspot L Filtry: Ultramax 2000, Eheim 2217 z reaktorem CO2 woda RO+ mineralizator, czasem ...

    Wyświetlenia: 2261 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Studio Jurijsa - kolejna 60-tka

    https://www.youtube.com/watch?v=vUvwFtAJqsM Jurijs powoli wraca do nagrywania, zapraszam do obejrzenia.

    Wyświetlenia: 512 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Akwarium domowe Gary'ego (Green Aqua)

    https://www.youtube.com/watch?v=dlnqKqHtHCs Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 815 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Czego jej brakuje?

    Cześć bardzo proszę o porady czego jej może brakować. Żelazo trzymam na 0.3. Światło WRGB 60W w 200l - 100cm. Roślina nowe liscie puszcza zielone a czerwone jakby się tracą. Dokupić jeszcze więcej świ...

    Wyświetlenia: 397 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Czego jej brakuje?

    Witam mam pytanie czego może jej brakować ze wybarwia się na zielono z czerwonego. Oświetlenie 60W na 100cm akwarium. FE - 0.3 IMG_4603.JPG Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mobilnej ro...

    Wyświetlenia: 641 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Co mi dolega... Czego mi brakuje?

    Pomóżcie. Nie ogarniam. Czego mi brakuje lub czego mamę nadmiarze? Jesteście w stanie pomóc zidentyfikować problem po załączonych zdjęciach? IMG_20221127_124633.jpg IMG_20221127_124628.jpg Wysła...

    Wyświetlenia: 467 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Niedobór, nadmiar tylko czego? Proszę o pomoc

    1. 120x50x50- 300 litrów 2. Lampa LED SKYLIGHT Hyperspot L, 8 godzin świecenia 3. Co2 butla z elektrozaworem 4. Podłoże Aqua Soil Amazonia ADA , ADA Power Sand Advance 5. Filtr Eheim Professionel 3 12...

    Wyświetlenia: 7427 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • Pokrywa - z czego wykonać?

    Witam! Potrzeba mi wykonać pokrywę do akwarium 30x30 oraz 60x30, z wycięciami na filtr kaskadowy, z czego najlepiej i najtaniej wykonać? Byłem dziś u jednego szklarza i powiedział mi za jedną pokrywę...

    Wyświetlenia: 5532 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Niedobory. Glony. Czy zacząć nawozić?

    Witam Akwarium 170l Podloze: pokruszona lawa i ceramika, podsypka denerle deponitmix 6w1 (2cm), żwir bazaltowy 2-5mm Filtr ultramax 1400l/h Oswietlenie led 6500k, 80w, 55lm/l + barwa czerwona/niebiesk...

    Wyświetlenia: 11984 | Odpowiedzi: 63 czytaj więcej...

  • Czego braki

    Witam, wiecie jaki może być niedobór?roślina się rozpuszcza .

    Wyświetlenia: 947 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 438 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.