Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Brązowy osad na roślinach

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

10 gru 2011, 22:47 Brązowy osad na roślinach  (#1)  

Obrazek

Jeśli na liściach roślin pojawia się brązowy osad, nie zawsze muszą to być glony. Zobacz koniecznie, jeśli stosujesz w akwarium nadmanganian potasu...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Plamy na roślinach, pomocy

Cześć. Baniak mam od kilku lat jakiś rok temu zrobiłem reset. Akwa 47 litrów netto. Podłoże czarny żwirek w żwirku kulki GT oraz pałeczki nawozowe. Oświetlenie: dwie świetlówki LED (jedną 40 cm, dwa ...

Wyświetlenia: 806 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

• Dziury w roślinach i problem z wzrostem

Cześć, jestem Artur. Potrzebuję wsparcia przy identyfikacji problemu. Sam już nie daję rady ustalić przyczyny lub za szybko próbuję coś zmienić. Mianowicie nie mogę poradzić sobie z toniną belem,staur...

Wyświetlenia: 391 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Nalot na roślinach

Mam taki nalot na roślinach akwarium ma nie cały tydzień wpusciłem parę ampulari zaczęły go wcinac a moje pyt mogę jakoś tego się szybciej pozbyć? Czy robić swoje podmienić wodę i samo zniknie po czas...

Wyświetlenia: 325 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• Dziwny osad na roślinach

Cześć! Około 3 tygodnie temu założyliśmy zbiornik 90 l. Przez ten czas miał już miejsce pierwszy atak glonów, który chyba udało się zwalczyć. Na roślinach, pomimo regularnego cotygodniowego czyszczeni...

Wyświetlenia: 2403 | Odpowiedzi: 45 czytaj więcej...

• Czarne kulki na roślinach - szkodniki, robaki?

Zauważyłem, że na moich roślinach - głównie lotosie znajdują się małe, czarne kropki, które nie są z nim związane, przypominają mi trochę tarczniki na roślinach lądowych. Zauważyłem, że lotos w tym mi...

Wyświetlenia: 566 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.