Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

Banery Serwisu na Twoją stronę internetową

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Jeśli podoba Ci się nasz Serwis akwarystyczny i chciałbyś promować wiedzę o akwarium roślinnym umieść baner naszego Serwisu na swojej stronie www lub blogu.

Czytaj węcej »

Uwaga:
link do stron, for, blogów nie posiadające naszego banera na stronie głównej - będą natychmiast usuwane przez obsługę forum.

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 180l - W stronę płw. Malajskiego - Wadera

Można powiedzieć, że to akwarium ma być elementem wystroju salonu, więc nie jest typowym biotopem tylko bardziej dekoracyjnym rośliniakiem zmierzającym w kierunku biotopu półwyspu Malajskiego. Zbior...

Wyświetlenia: 813 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• ADA uruchamia stronę z wydarzeniami

eventy.jpg Na stronie ADA pojawił się nowy dział poświęcony wydarzeniom akwarystycznym organizowanym przez dystrybutorów marki ADA. Na liście znajdziemy kilka lokalizacji w Europie. Link: http://w...

Wyświetlenia: 6581 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 74l - Maple leaf strone - Dawid-aqua

Witam, Zapraszam do obejrzenia mojego zbiorniczka po restarcie. (1 zdjęcie przed restartem) 1. Obsada Zwierzęta: młode molinezje, mieczyki, rozbory klinowe, Galaxy, kiryski, helenki. 2. Oświetlenie L...

Wyświetlenia: 762 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• 160l - W stronę Ryuboku - piotreksliwa11

Witam z racji że lubię korzenie w aqwa i jestem fanem akwarystyki japońskiej oraz mistrza Amano postanowiłem że kolejny aranż po restarcie będzie ukłonem w stronę stylu Ryuboku, a więc po kolei : Aqw...

Wyświetlenia: 2260 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• 144l - W stronę Holendra - Adam D

Witam Chciałbym wam przedstawić moje akwarium. Proszę o wasze opinie sugestie. Objętość 144 L Oświetlenie Świetlówki 4x 18W (tył 2X TLD 18W 880 + TLD18W 865 +18WAquarelle) Czas oświetlenia Od 9...

Wyświetlenia: 1117 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.