Testy akwariowe Tetra
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

AquaEL przejmuje DIVERSę

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.

25 maja 2018, 16:03 AquaEL przejmuje DIVERSę  (#1)  

diversa.jpg

Jak myślicie - czy Diversa podzieli los marki AquaSzut?
Załączniki
jankiewicz_wywiad.pdf
(266.56 KiB) Pobrane 34 razy

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda

Wg mnie Diversa to marka znana tylko lokalnie bez jakiejś wyrobionej porządnej opinii. Więc utrzymywać ją nie ma sensu. To raczej przejęcie produkcji, części rynku (np. świetlówek, akwariów) + pozbycie się lokalnego konkurenta.

EDIT: przeczytałem wywiad, częściowo trafiłem, choć marka na razie zostaje ale to raczej standard, że zmiana musi być stopniowa bo inaczej w niszę może trafić konkurencja. Więc albo Diversa zostanie "VolksAquael" albo jej produkty powoli trafią do portfolio Aquaela.

kretos
Aktywny użytkownik

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pływający z rybami i 44 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.