Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! ZAMÓW TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Aquael ogólna jakość produktów.



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Taka niespodzianka (nie pierwsza) przy dzisiejszych pracach nad nowym zbiornikiem dla klienta.
Gdyby nie fakt że zbiornik ma być gotowy na poniedziałek, a całość została dostarczona dopiero w piątek przez kuriera poszła by reklamacja(kolejna)


Nie pisał bym tego posta gdyby nie fakt że to 3 shrimp set zakładany w ostatnich 2 tyg i każdy miał jakiś wadę ( nie działająca grzałka , czy uszczerbki szkła powstałe przy cięciu.)
IMG_20190324_131405.jpeg
(37.15 KiB) Pobrane 883 razy
IMG_20190324_131207.jpeg
(59.77 KiB) Pobrane 883 razy
IMG_20190324_131148.jpeg
(82.88 KiB) Pobrane 883 razy
IMG_20190324_131426.jpeg
(48.05 KiB) Pobrane 883 razy
IMG_20190324_131459.jpeg
(80.06 KiB) Pobrane 883 razy

akwaAmator
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2354
Dołączył: 03 cze 2016, 15:54

Panie kochany te akwaria klei robot... w tej cenie spoko... ADA proponuje łądne cube gdzie klejenie jest ok, oczywiście wszystko w dobrej cenie ;-)

Avatar użytkownika
AkwaFarmer
Początkujący

Posty: 48
Dołączył: 12 paź 2018, 12:12

Panie kochany nie interesuje mnie czy klei to ślepy czy robot, produkt. Ma być schludny i dobry od tego jest kontrola jakości... Której w tej firmie nie ma. Widać to na załączonych obrazkach, po ich filtrach, akwariach glossy....


Co do Ada.... To sorry za logo osobiście płacić nie mam zamiaru bo ta samą jakość i wykonanie ma za 1/2 - 1/3 ceny u Mycioka czy akwarium Szczecin.

Ale nie to było celem napisania posta, a zobrazowanie faktycznego stanu rzeczy jakie aquel buble sprzedaje.

Oczywiście serwis odpisała błyskawicznie że jutro wyślę nowy set na swój koszt... Jednak w tej sytuacji nie wchodzi to w grę.

akwaAmator
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2354
Dołączył: 03 cze 2016, 15:54

Panie Kochany nie chcesz Pan płacić, to niestety trzeba cierpieć i wyciąć nadmiar silikonu nożem we własnym zakresie bo to żaden problem i nie płakać albo kupować u Mycioka. Skoro nie ma jakości to nie kupuj Pan aqaela. Filtrów i glossy na zdjęciach nie widać........

Avatar użytkownika
AkwaFarmer
Początkujący

Posty: 48
Dołączył: 12 paź 2018, 12:12

Heh niezły babol. Obecnie są już czasy, że większość ogarnia OW, markę ADA i wie, że akwarium jako szkło lub jako całość ma być ładne, czyli sklejone odpowiednio bez wyżej pokazanych baboli na odpierd*l ;) To już nie te czasy ramowych szkieł gdzie można to ukryć każdy ma wymagania i to nie jest kosmiczna albo nie wiadomo jaka technologia żeby szkło skleić ładnie z dbałością o szczegóły.

Argument ceny nie trafiony bo jak kolega wyżej napisał są ludzie/sklepy/firmy, które potrafią to zrobić tak jak ADA w cenie 3-4 razy tańszej.

I radzę na przyszłość reklamować wszystko nawet jeśli ma to kolidować z założeniami np. dla klienta bo nie robiąc nic pozwalamy na takie babole. Zdzichu! poszło! Poszło! nikt nie miał pretensji, szkło nie wróciło ;) To puszczamy i tak poklejone szkła ;)

Avatar użytkownika
87Brad87
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2167
Dołączył: 10 wrz 2010, 19:07
Miasto: Ruda Śląska

Tak jak kolega powyżej radzi trzeba reklamować za każdym razem, bo będą wypuszczali z fabryki takie babole coraz częściej. Z drugiej strony ten silikon to położony jak przez pijanego, tam nie ma nawet wałka tylko jest wał :mrgreen: .

men200
Stały bywalec

Posty: 362
Dołączył: 17 paź 2013, 08:17
Miasto: Lublin











Powiązane tematy
  • Aquael oświetlnie

    Akwarium 54l Óswietlenie: 1x Aquael leddy d&n 7W oraz 1x Aquael leðdy d&n 10W w sumie 31 lumenów/l Podłoże: darksoil oraz co² Rośliny: tylko monte carlo (iwagumi) Pytanie brzmi czy te świetló...

    Wyświetlenia: 501 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Aquael FZN PRO

    Widzieliście już ulotkę nowego filtra od Aquaela? Ciekawe ile będzie kosztować i czy warto wymieniać Versamaxa FZN na FZN PRO? Już podoba mi się łatwiejszy sposób czyszczenia bo na chwilę obecną jest ...

    Wyświetlenia: 1386 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Aquael Turbo Mini - nowy filtr wewnętrzny Aquaela

    aquael-turbo-mini-news.jpg Zapraszam do zapoznania się z opisem nowości Aquaela: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/aquael-turbo-mini-320l/h-filtr-wewnetrzny-akwarium-1080l-p-49327.html

    Wyświetlenia: 318 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael HYPERMAX - nowy filtr zewnętrzny

    hypermax.jpg Wątek w którym będziemy zbierać informacje o nowym modelu filtra: Aquael Hypermax. Link do sklepu: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-aquael-hypermax-4500-przedsprzedaz-p-47006...

    Wyświetlenia: 19907 | Odpowiedzi: 60 czytaj więcej...

  • Grzałka Aquael Ultra Heater Day&Night

    Prezentujemy nowość w ofercie naszego sklepu - grzałkę, która odtwarza naturalną domową amplitudę temperatury, odwzorowoując efekt występujący w naturalnych ekosystemach wodnych... Czytaj więcej »...

    Wyświetlenia: 2984 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Aquael Hypermax 4500 BT - wersja bluetooth

    hyperbax-bt.jpg Osobny wątek dedykowany filtowia Aquael Hypermax 4500 BT/ Link do opisu w sklepie: https://sklep.roslinyakwariowe.pl/advanced_search_result.php?keywords=hypermax&search_in_...

    Wyświetlenia: 652 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael turbo 500 i napowietrzanie.

    Witam, W związku z podaniem leku CFM przy którym napisane jest żeby silnie na powietrzac, odłączyłem deszczownie i uruchomiłem bąbelki. Czy tak to powinno wyglądać? W toni pływa pełno mikrobabelkow. ...

    Wyświetlenia: 468 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Nowe filtry AquaEL Ultramax - nowość z Norymbergii

    Przed chwilą wróciłem z targów Interzoo 2018 z Norynbergii. Aquael zaprezentował nową serię filtrów o nazwie ULTRAMAX. Widziałem, dotykałem i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry filtr. Są trzy mo...

    Wyświetlenia: 82485 | Odpowiedzi: 268 czytaj więcej...

  • Filtr Aquael turbo 500 a włóknina.

    Witam, Mam sporo pylkow w wodzie, zwłaszcza jak dotknę roślin to się tego dużo wydobywa z podloza. Mam aktywne a na nim żwirek choć przez dosadzanie to wylazł aktywny trochę na zewnątrz. Mam filtr A...

    Wyświetlenia: 278 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Oświetlenie dla Aquael Glossy 120

    Witam wszystkich Po długiej przerwie postanowiłem reaktywować akwarium roślinne. Na ten cel przeznaczam akwarium, w którym dotąd były puszczaki. I tu mam zagwozdkę. Bo poprzednim razem jaka miałem ak...

    Wyświetlenia: 281 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.