Wkład filtracyjny Tetra BalanceBalls
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

Aquael Glossy White - Laminated Safety Tank

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Przeglądając sklep Aquael'a zauważyłem, że są już dostępne akwaria Glossy White. Wchodzę na opis i jest napisane:
Zastosowano dwa panele szklane połączone technologią laminacji – ultra cienką i przejrzystą, specjalną folią.
Zastosowane szkło: od zewnątrz typu OPTI (4 mm), od wewnątrz typu FLOAT (4 mm)

Na zdjęciu super wygląda lecz jak jest w realu ?
Widział ktoś to cudo na żywo ? Czy folia + dodanie szkła float nie pogorszy widzialności ? Jak jest przejrzystość w stosunku do wcześniejszych Glossy White ?

Badman
Zainteresowany tematem

Miasto: Góra

Glossy jako tako pod design jest super , szkło przejrzyste , lecz w tych zestawach są pokrywy zintegrowane ze szkłem , jest słąbe oświetlenie , np na 400 l jest bardzo słabe a do zintegrowanej pokrywy trudno wmontować coś swojego

Bloodis
Poznaje temat

Ja od wiosny czekałem na Glossy White, co prawda w jednej galerii widziałem na żywo lecz było już tqk zniszczone i się nie zdecydowałem. Głównie wybrałem Glossy White ze względu na design i szkło optiwhite.
Kiedy pojawiły się w sklepie Aquael'a na stronie to czytam, że nie jest to tylko szkło optiwhite. Co prawda jest bajer, że ciężko to rozbić lecz tak jak wspomniałem jak to ma się do przejrzystości szkła.
Ktoś widział na żywo to cudo ?

Badman
Zainteresowany tematem

Miasto: Góra

Powiązane tematy

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości