Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Aqua Photos - moje zdjęcia

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat

05 cze 2019, 23:56 Aqua Photos - moje zdjęcia  (#1)  

W tym wątku będę dzielił się z Wami, zdjęciami które wykonałem. Miłego oglądania.
Załączniki
DSC_0630.jpg
1
DSC_0889.jpg
2
DSC_0943.jpg
3
DSC_1820.jpg
4
DSC_1833.jpg
5
DSC_1834.jpg
6
DSC_1840.jpg
7
DSC_1887.jpg
8
DSC_1904.jpg
9
DSC_1918.jpg
10
DSC_1919.jpg
11
DSC_1921.jpg
12
DSC_1988.jpg
13
DSC_2028.jpg
14
DSC_2449.jpg
15
DSC_2603.jpg
16
DSC_3016.jpg
17
DSC_3026.jpg
18
DSC_3277.jpg
19
DSC_3342.jpg
20
DSC_3344.jpg
21

beszamel
Zainteresowany tematem

Miasto: Wrocław

Profesjonalna jakość i dobre ujęcia. Ogląda się z dużą przyjemnością. Czekam na więcej :)

mkrzeminski
Poznaje temat

Fajna galerią, ja bym troszkę rozjaśnił fotki.
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Piotr Baszucki napisał(a):Fajna galerią, ja bym troszkę rozjaśnił fotki.

Dzięki za uwagę, ogólnie to nienawidzę prześwietlonych fotek i zawsze idę w ciemno ;) Następnym razem zrobię jaśniejsze i zobaczymy :)

beszamel
Zainteresowany tematem

Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

Krzysztof Radziszewski napisał(a):Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Nikon D7000 + Tamron 70-300 mm

beszamel
Zainteresowany tematem

beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Dzięki za odpowiedź. Mam obiektyw tej firmy ale 16-300 a aparat Canon 70D i nie przyszło mi do głowy by go użyć do focenia zbiornika. Próbowałem Sigma 18-35 ale też mi nie wychodziło. Będę musiał przysiąść fałdów....

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Krzysztof Radziszewski napisał(a):
beszamel napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Mam obiektyw tej firmy ale 16-300 a aparat Canon 70D i nie przyszło mi do głowy by go użyć do focenia zbiornika. Próbowałem Sigma 18-35 ale też mi nie wychodziło. Będę musiał przysiąść fałdów....

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..

beszamel
Zainteresowany tematem

beszamel napisał(a):
beszamel napisał(a):[quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):[quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa!

beszamel
Zainteresowany tematem

Statyw też jest także to nie problem. Problemem jest miejsce bo na wprost mam raptem 1.5m przestrzeni żeby ustawić statyw. Oczywiście centrowane na środek baniaka.
beszamel napisał(a):
beszamel napisał(a):[quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa![/quote]

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Krzysztof Radziszewski napisał(a):Statyw też jest także to nie problem. Problemem jest miejsce bo na wprost mam raptem 1.5m przestrzeni żeby ustawić statyw. Oczywiście centrowane na środek baniaka.
beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):[quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa![/quote][/quote]W tym tamronie masz funkcję makro?

beszamel
Zainteresowany tematem

Szczerze to nie wiem bo do focenia baniaka go nie próbowałem (żonka sobie go wybrała bo zuma jej się zachciało). Ale mam Sigmę 105 Makro.
beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):Statyw też jest także to nie problem. Problemem jest miejsce bo na wprost mam raptem 1.5m przestrzeni żeby ustawić statyw. Oczywiście centrowane na środek baniaka.
beszamel napisał(a):[quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa![/quote][/quote]W tym tamronie masz funkcję makro?[/quote]

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Krzysztof Radziszewski napisał(a):Szczerze to nie wiem bo do focenia baniaka go nie próbowałem (żonka sobie go wybrała bo zuma jej się zachciało). Ale mam Sigmę 105 Makro.
beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):Statyw też jest także to nie problem. Problemem jest miejsce bo na wprost mam raptem 1.5m przestrzeni żeby ustawić statyw. Oczywiście centrowane na środek baniaka. [quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa![/quote][/quote]W tym tamronie masz funkcję makro?[/quote][/quote]No to sprzęt masz na pewno da radę dużo z niego wyciągnąć, wytrwałości życzę ;)

beszamel
Zainteresowany tematem

Dziękuję, przyda się...
beszamel napisał(a):
Krzysztof Radziszewski napisał(a):Szczerze to nie wiem bo do focenia baniaka go nie próbowałem (żonka sobie go wybrała bo zuma jej się zachciało). Ale mam Sigmę 105 Makro.
beszamel napisał(a):[quote="Krzysztof Radziszewski"]Statyw też jest także to nie problem. Problemem jest miejsce bo na wprost mam raptem 1.5m przestrzeni żeby ustawić statyw. Oczywiście centrowane na środek baniaka. [quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"][quote="beszamel"][quote="Krzysztof Radziszewski"]Ciekawe fotki, jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć?

Polecam lampę błyskową nad zbiornikiem ;) Bez lampy ciężko jest uchwycić na dużym zoomie i krótkim naświetlaniu..[/quote]W sumie mam nad zbiornikiem lampę produkcji Pietach'a i na 128L netto coś koło 13000lm także, wydaje mi się że jasno jest ale gdzieś głębi nie mogę uchwycić a jak się uda to ostrość traci i tak w koło Macieju. Wiem, że chodzi o ustawienia ale trzeba nad tym posiedzieć kilka dni/tygodni. Ech, życie.[/quote]Ja też myślałem że mam dużo światła jak dałam wszystkie lampy jakie mam ponad 100W w ledach. A jednak jak zacząłem zabawę z lampą dopiero zauważyłem efekt i przyjemność z fotografowania. Lampa daje zupełnie inne światło i nie ma co porównywać. Przysłona max F8 czas naświetlania 1/200 lub więcej przy lampie błyskowej ISO najmniejsze i każde zdjęcie ostre ;) masz Canona z dualpixelem najlepszy autofocus na rynku ;) no i statyw to podstawa![/quote][/quote]W tym tamronie masz funkcję makro?[/quote][/quote]No to sprzęt masz na pewno da radę dużo z niego wyciągnąć, wytrwałości życzę ;)[/quote]

Krzysztof Radziszewski
Z dużym doświadczeniem

Część fotek naprawdę fajna, pomimo że ciemne. Jest do czego dorównywać w zakresie fotografii baniaka.

Jedna prośba - post pod postem odpisujcie a nie cytujcie bo raptem "dwie" linijki napisane a 5 ekranów cytatów do przewinięcia.

Akaruz
Zainteresowany tematem

Miasto: Kraków

Okej!

beszamel
Zainteresowany tematem

Powiązane tematy
  • Nowe zdjęcia z galerii

http://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat1456-kwiecien-1dd2e35acb51c716d387111a1c41686b.jpg Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć zbiorników galerii roslinyakwariowe.pl w Krak...

Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 0czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.