Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Amazonia w wersji Multi już dostępna



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek


Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją podłoża ADA Amazonie NEW o granulacji multi...
Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Świeży zbiornik i czy już podmiana wody?

    Witam Mam świeżo co założony po restarcie zbiornik. Dzisiaj ma on dokładnie tydzień. Mam pytanie. Czy powinienem albo bardziej czy moge już podmienić 25% wody czy poczekać aż całkowicie dojrzeje? Nie...

    Wyświetlenia: 1120 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • CO2 na drożdżach w wersji Dennerle

    Całkiem zgrabnie to wygląda. https://www.youtube.com/watch?v=nTgWr8I3gPM

    Wyświetlenia: 329 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Clinton Corona a ADA Amazonia i RO

    Cześć wszystkim! Mam do Was pytanie odnośnie wymagań co do wody dla Clintonów. Da radę je trzymać w roślinniaku na podłożu ADA Amazonia ver. 2 i wodzie RO? Po podmiance i mineralizacji wody mam KH 2-2...

    Wyświetlenia: 612 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowa seria filtrów Tetra EX już dostępna

    nowe-wersje-ex.jpg Tetra wprowadziła nowe wersje swoich filtrów zewnętrznych z serii EX. Poprawiono m. in. przepływu wody oraz system otwierania filtra... Czytaj więcej » Zobacz wideo: htt...

    Wyświetlenia: 8254 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Filtracja do 300L - już jest Ultramax2000 ale czy wystarczy?

    Witajcie Posiadam akwarium 300L (wymiary zewnętrzne 120x50x50) - netto wyjdzie może z 260-270L. Akwarium średnio zarośnięte roślinami, ze dwa korzenie, kilka kamieni. Jako podłoże jest na dnie substr...

    Wyświetlenia: 613 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Mineralizacja RO dla ada amazonia ver.1

    Dzień Dobry, Dotychczas mineralizowalem wode ro którą wlewałem do akwarium postawionego na podłożu ada amazonia ver. 1 przy pomocy preparatu growise mineraliser. Preparat ten dostarcza wapń i magnez w...

    Wyświetlenia: 623 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Stara Amazonia.

    Czy stare podłoże aktywne należy wyrzucić? Mam podłoże Amazonia, które ma prawie dwa lata. Czy przy restarcie powinienem zakupić nowe, a obecne skierować na zasłużony odpoczynek do osiedlowego kubła n...

    Wyświetlenia: 747 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Pokarmy Ocean Nutrition już dostępne w naszej ofercie

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2015/12592/ocean1.jpg Miło nam poinformować, że do oferty sklepu dołączyła nowa marka Ocean Nutrition, mająca ponad 20-letnie doświadcz...

    Wyświetlenia: 1609 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Czy już czas nawozić?

    Witam, Akwarium 360l 120x50x60 działa od 9 dni. Podłoże to lawa wulkaniczna plus substrat Tropica plus żwirek kwarcowy. Świecę lampą Twinstar s-line 92W, full moc przez 6 godzin następnie dwie godzin...

    Wyświetlenia: 1400 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Glossy 260l, Ada Amazonia + gotowy zestaw roślin

    Cześć, Planuje ponownie uruchomić swój zbiornik 260l po dwu letniej przerwie. Plan mam ambitny, chcę skorzystać z gotowego zestawu roślin: zestaw roślin.PNG i mam pare problemów, na które proszę Wa...

    Wyświetlenia: 2842 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MsD, piotr55 i 402 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.