Filtr Tetra EX
Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Akwarystyka roślinna na wesoło ;)

Nowości i ciekawostki związane z akwarystyką roślinną, oraz posty nie pasujące do innych działów.
Wyluzujcie

dust
Stały bywalec

Miasto: Konin/Poznań

bidzis004 napisał(a):Ale co sugerujesz,
że, śmiałem się bo akwarium woda leje- chłopak siłownia panika?

Umieściłeś filmik w temacie "Akwarystyka roślinna na wesoło" więc to że to dla ciebie powód do uśmiechu. Nic nie musisz tłumaczyć, takie widać masz poczucie humoru.
bidzis004 napisał(a):Wrzucam jako ciekawość- można zobaczyć przyjrzeć się - jak akwarium się rozszczelnia, nie jest to nic śmiesznego - dla mnie temat-odskocznia,

Wypadek to dla ciebie "ciekawość" (chyba ciekawostka) i odskocznia?
bidzis004 napisał(a):Przykro mi, ale cała strona -tematu akwarystyka-roslinna-na-wesolo jest zawalona offtopem o kotach - i to - też nie ma to nic wspólnego z akwarystyką roślinną..

Jednak jak miałbym wybierać to wolę pośmiać się z kotów, a nie z czyjegoś nieszczęścia.
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/akwarystyka/galeria/200l-opti-astar-75237.html
https://www.roslinyakwariowe.pl/dyskusje/aquascaping/galeria/180l-roslinne-astar-73663.html
"... pamiętaj, że założywszy akwarium, nakładasz na siebie stały obowiązek właściwej opieki nad hodowanymi zwierzętami. A to już jest sprawa kultury i wrażliwości ..."
Pozdrawiam, Andrzej

astar
Znający temat

dust napisał(a):Wyluzujcie
Świetne

Rysiek_stary
Początkujący

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Skajor