Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Akwarysta w zbrojeniówce

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów.
+ nowy temat

07 cze 2017, 16:56 Akwarysta w zbrojeniówce  (#1)  

zb2.jpg

Zapraszam do obejrzenia ciekawostki:
http://www.tvn24.pl/nitro-chem-w-bydgos ... 696,s.html
mgr biologii, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

A kolo ma chociaż konto na RA? :shock:

Ja się wyznaję nie tylko na rybkach to może i ja się tam do tego koryta załapię :mrgreen:
[b]Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Prospero
Znający temat

Tak to ja. Prospero jakby co to mozesz byc vice prezesem

pablob
Początkujący

Masakra... 8)

Pawel NAA
Poznaje temat

Miasto: Spała

To nie jest masakra. To się dzieje tu i teraz. Ludzie po studiach, profesorowie, historycy, ekonomiści (mówię o ludziach doświadczonych i wybitnych) , brak dla większości z nich etatu w rządzie i w instytucjach współpracujących z nim.
Jest taki żart : Dlaczego syn pułkownika nie może zostać generałem ? Bo generał też ma dzieci.
Wielu takich (Januszow)zajmuje się sprawami państwowymi mimo że skończyli tylko zawodowke i mają znikome pojęcie o powierzonym stanowisku. Całe rodziny posłów (nie będę wymieniał nazwisk) piastują wysokie funkcje, niektórzy tylko na papierze.

korzon
Aktywny użytkownik

Miasto: Wałbrzych

Jak sobie wybraliśmy tak mamy. Ale milo wiedzieć ,ze akwaryści są tez doceniani :) Nie tylko pielęgniarki itp.

grzeniu 73
Znający temat

Znam człowieka i to było jego i jest jego hobby. Studenci i magistrowie i inżynierzy zapierdzielają u mnie na miotłach w zakładzie bo chcą mieć od razu 3tys. na łapę i to mnie śmieszy, bo on skończył wyższą, a nie ogarnia pracy i człowiek z zawodówą wykonuje pracę lepiej od takich mungołów z dyplomami. Wracając do materiału to jest standardowo po lewacku nakręcony i tyle. Człowiek jest spoko a jak ktoś komuś zazdrości to niech się bierze do roboty a nie patrzy na TVN-y i mu żal tyłek ściska. Taką pozycję buduję się latami żeby zdobyć kogoś zaufanie.

grzeniu3754
Początkujący

Miasto: Bydgoszcz

Zarty sobie robisz? Hobby? Wystarczy mieć hobby żeby zostać prezesem? Oczywiście w państwowej spółce. Ja mu nie zazdroszczę ,bo nie sprzedałbym się tak.

grzeniu 73
Znający temat

W zasadzie to jest bardzo smutne ale z innego powodu niż wyżej wymienione. Bo do tego, jakkolwiek jest to wkur...wiające, że najpierw jedni a potem drudzy ładują swoich kolesi na stołki nazywając to "reformą" albo "dobrą zmianą" większość ludzi już się przyzwyczaiła.

Ale z akwarystycznego punktu widzenia przypadek tego pana to jednak kiepska reklama dla akwarystyki, bo jednak medialnie poszedł przekaz w stylu "nieudacznik (od rybek i akwarium) prezesem"

szarlej
Aktywny użytkownik

Miasto: Tarnów

Raczej nikt nie patrzy na to z punktu widzenia akwarystyki. Nie sadze, żeby to obciążało w jakikolwiek sposób akwarystykę. Co do reszty to szkoda komentować :) Pasożyty sa wszędzie.

grzeniu 73
Znający temat

Niech on ma magistry, być może jest obkuty w akwarystyce ale czyim kolegą jest lub co ma na kogo że taką posadke intratną ma? Grzeniu 3754 czy jak tam , co masz do TVN?

korzon
Aktywny użytkownik

Może pomodlimy się za tego Pana jak sekta przykazała żeby wtopy nie zaliczył i wstydu nie przyniósł.
Nikogo nie chcę obrazić i szanuję poglądy oraz wyznania.
Nie rozumiem tylko decyzji wysokich urzędników i zapatrzenia w sektę.

korzon
Aktywny użytkownik

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki z wysyłką w 24 godziny lub odbiorem osobistym w Krakowie po wcześniejszej rezerwacji przez internet.
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.