Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

Akwarium na szybie

Ogólne dyskusje akwarystyczne.
Posty nie pasujące do innych działów.

20 gru 2017, 22:39 Akwarium na szybie  (#1)  

Witam, ktoś może orientuje się czy stawiając akwarium na szybie nie narobię sobie dodatkowych kosztów na święta.
Mam komodę na której położona jest szyba 5mm szyba leży na 5 gumkach żeby się nie ślizgała.
Chce postawić na tym kostkę 30x30
Kupiłem podkładki filcowe żeby zamiast gumek pod szybe dać gęsto podkładek.
Teraz pytanie wytrzyma to???? Może ktoś miał podobny problem???

Wristtech
Zainteresowany tematem

Miasto: Wałbrzych,

21 gru 2017, 01:11 Re: Akwarium na szybie  (#2)  

W miejscu pod szybę na komodę daj gęściej podkładek i spokojnie wytrzyma szyba 5mm. Poza tym miedzy szybę a akwa tez musisz dać piankową przekładkę.

pitero21
Zainteresowany tematem

21 gru 2017, 01:50 Re: Akwarium na szybie  (#3)  

Moim zdaniem na szafkę daj matę, którą możesz kupić w prawie każdym zoologicznym, który sprzedaje akwaria i bez tej szyby postawić na tym taką kosteczkę. Tak naprawdę nie wiem do czego Ci ta szyba. Na takiej macie zbiornik nie będzie się ślizgał.

Krzysztof Radziszewski
    Zaawansowany użytkownik

Miasto: Zamość PL, Manchester UK.

23 gru 2017, 17:55 Re: Akwarium na szybie  (#4)  

Szyba jest jednym z elementów komody zamiast blatu jak i na reszcie mebli także zdjąć się nie da tzn da ale nie bedzie to wygladac.
    Pod szybę dałem podkładki filcowe dość gęsto a pod akwarium podkładkę o której nie pisałem wcześniej. Kostka stoi i ma sie dobrze
    Dzieki i pozdrawiam.

Wristtech
    Zainteresowany tematem

Miasto: Wałbrzych,

Serwis roslinyakwariowe.pl

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
    bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
    pielęgnacji akwarium.
    idź do sklepu

Użytkownicy przeglądający ten dział: blixa, Czlowiek_Z_Brodą, dust, Google [Bot], Homerus, Lambert, lobsonlobik, szarlej, wojtacho i 127 gości