Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Akwaria na zamówienie z opti-white



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Poszukuje firmy/człowieka ktory sklei akwarium kostke 40cm z szyb opti white.

pieniek


23 sie 2006, 12:48   (#2)  


Avatar użytkownika
Rumcajs
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 23 lip 2005, 20:38

23 sie 2006, 23:37   (#3)  

klejenie 64 litrowego akwarium ze szkła 10mm nie jest najlepszym pomysłem

pieniek












Powiązane tematy
  • 4 akwaria po dwóch tygodniach od startu.

    Ten wątek polecam wszystkim, którzy założyli akwaria i po tygodniu, dwóch, trzech są zdziwieni, czy rozczarowani, że akwarium nie wygląda jak z katalogu. Czterech panów założyło w sklepie ZOOBOX (DE) ...

    Wyświetlenia: 439 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Zmiana z sinkor WRB 25w na chichiros 39w white 6500K

    Witam Posiadam 112 litrowe roślinne akwarium z prostymi w hodowli roślinami jak m.in. lotosy, cryptokoryny, nurzańce, anubiasy. Sporo ich mam. Doczekałem się tego mając światełko w akwarium Sinkora W...

    Wyświetlenia: 659 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Aquael OPTI SET - pytania

    Ktoś widział na żywo zestaw Aquael Opti Set wraz z szafką ? Najbardziej interesuję mnie wersja WHITE. 1. Jak się wizualnie prezentuję 2. Jakość wykonania 3. Czy standardowe światło pozwoli na prowadz...

    Wyświetlenia: 21807 | Odpowiedzi: 43 czytaj więcej...

  • Micranthemum tweedei Monte Carlo Pearl White

    https://www.youtube.com/watch?v=JLE7I8sGZew ADA wprowadziła na rynek Micranthemum tweediei Pearl white - jasnolistną odmianę Monte Carlo. Ciężko powiedzieć czy etiolacja utrzymuje się przez dłużc...

    Wyświetlenia: 787 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Aquael Opti Set

    Witam, mam kilka pytań co do tego zestawu. 1. Czy pokrywę da się zdjąć? Czy jest wklejona lub zamontowana na stałe? 2. Czy po zamówieniu szafka była w częściach czy złożona? 3. Czy pod pokrywę da się...

    Wyświetlenia: 890 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Akwaria roślinne czasów PRL-u

    Okazuje się, że sporym zainteresowaniem cieszyło się "Akwarium z czasów PRL-u" stoiska Lubuskiego Forum Akwarystycznego na Targach ZOO-BOTANICA. Szczegóły: http://www.roslinyakwariowe.pl/gal...

    Wyświetlenia: 42813 | Odpowiedzi: 71 czytaj więcej...

  • MD Fish - najlepsze akwaria 2022-2023

    https://www.youtube.com/watch?v=Nn7-JpcOehM Zapraszam do obejrzenia, można się wiele nauczyć i podpatrzeć. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 813 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Akwaria low-tech na roślinach Tropica

    https://www.youtube.com/watch?v=74KFLvQaiws Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 928 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 072l - Full opti glass - djbovorta

    Witam. Po kilkuletniej nieobecności wśród aktywnych akwarystów, nadszedł czas na portów. No i mam 72L : Szkło całość opti robione na zamówienie Szafka biała wzmacniana robiona na zamówienie Oświet...

    Wyświetlenia: 3645 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Powrót do akwarystyki opti 96l 60x40x40

    Witam kolegów akwarystów i Administracje RA po 12 letniej nie obecność wracam do Akwarystyki i mam parę pytań odnośnie nowego sprzętu. I tak najpierw zacznę posiadam akwarium opti white 60x40x40 ...

    Wyświetlenia: 4962 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 232 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.