Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Akwaria na wymiar



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



23 maja 2006, 10:43 Akwaria na wymiar  (#1)  

Witam
Czy ma ktos może namiary na kogoś sprawdzonego kto kleii akwaria na wymiar w Poznaniu ??
Znalazłem jedną firme na Allegro ale jakoś nie kwapią się żeby odpisać a sam sie nie podejmuję sklejenia , za duże ryzyko :wink:

kubotka


27 cze 2006, 23:54   (#2)  

Niektórzy szklarze kleją akwaria a taki sklarz napewno jest w poznaniu bo kiedyś widziałem,najlepiej poszókaj przez google szklarzy i patrz czy oferują sklejenie akwa.

Szogun251


16 lip 2006, 19:30   (#3)  

W
Murowanej Goślinie jest super facet
zrobi co chcesz i dowiezie do domu
akwarysta amator

athlon
Poznaje temat

Posty: 77
Dołączył: 15 paź 2005, 10:44
Miasto: Ostrów Wielkopolski











Powiązane tematy
  • 4 akwaria po dwóch tygodniach od startu.

    Ten wątek polecam wszystkim, którzy założyli akwaria i po tygodniu, dwóch, trzech są zdziwieni, czy rozczarowani, że akwarium nie wygląda jak z katalogu. Czterech panów założyło w sklepie ZOOBOX (DE) ...

    Wyświetlenia: 336 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Akwaria roślinne czasów PRL-u

    Okazuje się, że sporym zainteresowaniem cieszyło się "Akwarium z czasów PRL-u" stoiska Lubuskiego Forum Akwarystycznego na Targach ZOO-BOTANICA. Szczegóły: http://www.roslinyakwariowe.pl/gal...

    Wyświetlenia: 42617 | Odpowiedzi: 71 czytaj więcej...

  • MD Fish - najlepsze akwaria 2022-2023

    https://www.youtube.com/watch?v=Nn7-JpcOehM Zapraszam do obejrzenia, można się wiele nauczyć i podpatrzeć. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 794 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Szafka na wymiar

    Cześć potrzebuję zrobić szafkę pod akwarium 60*35 czy macie może namiary na sprawdzone firmy które zajmują się tym w okolicach Katowic max Kraków? Znalazłem jedną w Rudzie Śląskiej ale brak kontaktu n...

    Wyświetlenia: 969 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Akwaria low-tech na roślinach Tropica

    https://www.youtube.com/watch?v=74KFLvQaiws Zapraszam do obejrzenia. Przypominam o możliwości automatycznego tłumaczenia napisów na j.polski.

    Wyświetlenia: 913 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Optymalny wymiar 120,x,x i bezpieczeństwo akwarium, koszty.

    Cześć, mój poprzedni pomysł zwyczajnie mnie nie zadowalał. Miałem wydać pieniądze na półśrodek, a to ma być moje pierwsze duże akwarium po latach przerwy. Zdecydowałem zrobić remont w pokoju, wymieni...

    Wyświetlenia: 6073 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • ADA Niemcy - akwaria z wystawy

    Piotrek z DefiniteAquascape.tv reaktywował kanał i wrzuca zaległe filmiki, które ponagrywał jakiś czas temu. Wrzucam do pooglądania i zainspirowania się. https://www.youtube.com/watch?v=r4isAJAlilk...

    Wyświetlenia: 1224 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Akwaria holenderskie - kompilacja zdjęć

    001.jpg W tym wątku publikujemy zdjęcia i inspiracje dla miłośników akwariów holenderskich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć akwariów holenderskich zgłoszonych w ostatnich dwóch latach w kon...

    Wyświetlenia: 39079 | Odpowiedzi: 29 czytaj więcej...

  • linki do stron - Akwaria na bazie ziemi ogrodowej (LT i HT)

    Popularność zbiorników na bazie ziemi ogrodowej (LT lub HT) rośnie i wiele osób szuka informacji na ten temat, stąd pomysł uporządkowania prezentacji oraz pokazanie nowych. W tym temacie wklejajcie ...

    Wyświetlenia: 39737 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Stelaż pod akwarium na wymiar

    Cześć w innym temacie dyskutowaliśmy o moim poddaszu nad garażem i stropem. Zdecydowałem się ze względów obciążenia i na wybraną aranżację zbiornik 180x60x60 ( docelowo miał być 230x70x70) powierzch...

    Wyświetlenia: 1693 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: AquaMolitor, Grzegorz Geming i 424 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.