Wszystkie produkty SEACHEM -5% z kodem rabatowym: seachem

Jesteś tutaj: Serwis Forum Aktualności i ciekawostki

Akcesoria aquascapera na wierzchu czy w pojemniku?

Dyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

Obrazek

Często trzymamy na wierzchu akcesoria takie jak pincety czy nożyczki, wkomponowując je w otoczenie akwarium. Są jednak osoby, które lubią porządek i próbują w jakiś sposób zorganizować akcesoria lub zaoszczędzić miejsce wokół akwarium. Co sądzicie o nierdzewnym zasobniku przyklejanym do szyby akwarium?...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Czy to oznaki ze zaraz pojawi się sinica?

Witam czy takie zabarwienie kamienia to sinica? Był czysty a teraz zaczyna zielenic się z jakiegoś powodu.. w zbiorniku brak glonów. IMG_4538.JPG Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mobilnej ...

Wyświetlenia: 176 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• Substrat czy Ziemia??

Opiszę temat. Po głebokiej analizie moich problemów z akwarium doszedłem do wniosku że muszę wymienić podłoże. Akwarium ma 200l. Podłoże - help advanced soil + piasek. Duża masa roślinna i dużo ryb (a...

Wyświetlenia: 921 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

• Zmiana kubełków na sump w działającym akwarium. Czy warto?

Witam Od jakiegoś czasu biję się z myślami czy zmienić filtrację w moim baniaku 180x65x69cm, 12mm szyba - 800l. Teraz mam Fluval FX6 i Tetra uvc-xtreme 1200. Nie mam problemów z utrzymaniem równowagi...

Wyświetlenia: 999 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

• Zakwit wody czy potrzebuje lampy UV?

Akwarium 182l, w zamierzeniu roślinne, wystartowało 2 listopada na podłożu Tropica Soil i wg intrukcji Tropica. Prowadziło się bezproblemowo od samego początku, aż do 1,5 tygodnia temu kiedy pojawił s...

Wyświetlenia: 1712 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

• Hałasujący filtr - czy wyłączyć go na noc?

mam jbl e901 od tygodnia, zacząłem wyłączać go na noc, bo hałasuje a ja śpię w tym pokoju. Od wczoraj zaczęły mi padać ryby jedna po drugiej. Czy to ma związek z wyłączaniem filtra na noc? pomocy!...

Wyświetlenia: 10310 | Odpowiedzi: 78 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktĂłw dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości

Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.