Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

64l - Radosław Wolak

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

10 sty 2013, 23:17 64l - Radosław Wolak  (#1)  

Obrazek

Akwarium Radosława Wolaka z trójkątnym układem aranżacji oparte jest układzie roślinnym z wykorzystaniem korzeni i kamieni...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 64L - Zielony zakątek - Leszek

Witam, po długiej nieobecności. Zbiornik zaprezentowany przechodził różne okresy lepsze i gorsze. Ale do rzeczy :D Akwarium: 60x30x36 OW produkcji RA Filtracja: Tetra 700 nowy typ + szklane rurki ...

Wyświetlenia: 5338 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

• 027l - Mała oaza - Radosław Marzecki

Witam, na początku z racji iż jest to moja pierwsza galeria akwarium na forum chciałbym się przywitać. Akwarystyką interesuję się od zawsze, jako mały chłopaczek posiadałem 25l akwarium z głupikami, p...

Wyświetlenia: 1087 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 64l - Dwa spojrzenia - fifiok

Wymiary akwarium: 64L 40x40x40 OW Start: 20.06.2015 Oświetlenie: Led DIY 28W Podłoże: CAL Black Earth 9L + Jbl aqua substrate plus Filtracja: Ikola 250 Technika CO2: Co2 z butli 1,5 kg Nawożenie: Peł...

Wyświetlenia: 6811 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

• Nowa kostka 64l

Witam wszystkich serdecznie po długich bólach sprzedałem stare akwarium i założyłam dużo mniejsze ale zawsze coś. Wymiary 40x40x40 float Oświetlenie: belka power led 18w własnej konstrukcji. podłoże...

Wyświetlenia: 575 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• Pomoc w prowadzeniu akwarium 64l- kostka. Pełne wyposażenie

Witam Proszę o pomoc w poprowadzeniu akwarium. Poprzednio musiałem zrbić restart. Rośliny przestały rosnąć pomimo nawożenia. Cały trawnik przepadł. Link do mojego poprzedniego postu http://www.roslin...

Wyświetlenia: 5268 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.