Lista działów » Aktualności i ciekawostki


[27L] Ryuboku "Two worlds"



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



05 gru 2012, 16:49 [27L] Ryuboku "Two worlds"  (#1)  

Obrazek

Efektowne akwarium z Hyphessobrycon Amandae (Bystrzykami Amanda) jest przykładem miniaturowej aranżacji. Główny akcent stanowi korzeń obsadzony mchami, natomiast przód akwarium zdobi jasnozielony trawnik najmniejszej odmiany eleocharisa: Eleocharis parvula...
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 27l - BN/T - roślinna kostka

    1.jpg Witajcie. Chcicałbym zaprezentować Wam swoje akwarium. Jest to powrót do akwarystyki po 3 latach przerwy. Jednocześnie jest to mój pierwszy zbiornik na niejałowym podłożu z roślinami wymagający...

    Wyświetlenia: 3903 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • [27L] Krewetkarium

    Cześć, mam problem ze swoim najmniejszym akwarium. Dwa razy startowałem akwarium na piasku retne (testowany, nie zmienia parametrów gh / kh), bez niczego pod spodem, warstwa 1 cm. Po miesiącu czekani...

    Wyświetlenia: 2279 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • 080l - Moje pierwsze próby z Ryuboku- MateuszBodio

    RYUBOKU Start 11.02.2021, Szkiełko: 60x30x45 FullOptiWhite Filtr: Oase Biomaster 250 Thermo Podłoże: H.E.L.P. Advanced Soil Woda: Kran Nawozy: Aqua Art Co2: 24/7 Światło Chihiros Crystal LED 602 prze...

    Wyświetlenia: 4011 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Pomoc w doborze roślin - 27l

    Cześć wszystkim, po dłuższej przerwie, za namową żony, wracam do hobby. :) Dzisiaj wspólnie pracowaliśmy nad hardscapem i wyszło coś takiego. Akwarium: 40x25x27 - 27l Podłoże: Platinum Soil Oświe...

    Wyświetlenia: 6892 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

  • 036l - Ryuboku 45P - Mateusz

    Objętość : 45 x 27 x 30 Oświetlenie : Twinstar Light II 450CC CO2 : Z butli 24/h 3 bąbelki / sek. Nawożenie : Cała linia nawozów AquaForest Freshwather Podłoże : ADA Amazonia + ADA Power San...

    Wyświetlenia: 4777 | Odpowiedzi: 12 czytaj więcej...

  • 180l - Ryuboku (?) - Szymon

    Prezentuję akwarium, które zaczęło powstawać ponad pół roku temu, bez specjalnego pomysłu i aranżacji, chyba bardziej, aby szkiełko nie stało puste. Korzenie moczyły się kilka tygodni, był straszny sy...

    Wyświetlenia: 6040 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • Cube 27L - Low(?) Tech

    Cześć, Chciałem zrobić kolejne podejście do akwarium, tym razem może bardziej pokorne, bo chciałem zapytać Was - bardziej doświadczonych kolegów o tym co sądzicie o poniższym zestawie i o ewentualne ...

    Wyświetlenia: 3004 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • 300l - Ryuboku - Zaba69

    Cześć :D daje mój pierwszy post na forum, chcę wszystkich serdecznie powitać. Założyłem sobie wczoraj zbiorniczek 300'litrowy, moim celem było uzyskanie zbiornika w stylu "ryuboku". Moze sie...

    Wyświetlenia: 1633 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • 350l - Two Worlds of Plants - Patryk Jonak

    Akwarium: 120x60x49 – 350L, 8mm opti Oświetlenie: Aquarium Project: 39 x 2,5 Wat + 13 x 1W Power LED Filtracja: biologia: Ikola 600 MAXX, mechanik: Aquaszut N750 + lampa UV 10W Ogrzewanie: grzałka wew...

    Wyświetlenia: 12843 | Odpowiedzi: 37 czytaj więcej...

  • 128l - Ryuboku - Jarek

    Klasyczne Ryuboku Zbiornik OptiWhite 128L - 80cm x 40cm x 40cm Filtracja Turbo Filter 1000 Oświetlenie Leddy Slim 32W PLant + Moonlight Dekoracje: - Red Moor Wood - Mountain Stone

    Wyświetlenia: 5882 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 460 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.