Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

200l - Grzegorz Marchel

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

23 cze 2010, 16:08 200l - Grzegorz Marchel  (#1)  

ObrazekZapraszamy do obejrzenia akwarium naszego Czytelnika. Zbiornik o pojemność 200l jest ciekawym przykładem aranżacji w układzie wyspowym. Podstawę wystroju zbiornika stanowią rośliny łodygowe oraz trawnikowe, dzięki czemu uzyskano efekt kopuły roślinnej. Warto zauważyć iż..czytaj więcej.
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 200l - BN/T - Rafał

Wymiary: 90x45x50 szkło 8mm, 200 litrów Oświetlenie: 2x belka LED co daje w sumie 46W i 6000 lumenów Nawożenie: AQUA NITRO PLUS (NO3+K), AQUA POTTASSIUM PLUS, AQUA GAINER PLUS. CO2: Brak Podłoże: Ziem...

Wyświetlenia: 4359 | Odpowiedzi: 67 czytaj więcej...

• 200l - Szklana doniczka - frakir

Cześć. W związku z COVIDem wywali mnie z roboty, to zabrałem się za uprawę podwodną. Start : 20.07.2020 (data wywalenia z roboty) Wymiary akwarium : 100x40x50 - 200L Oświetlenie : Glass LED PLANT ...

Wyświetlenia: 5455 | Odpowiedzi: 85 czytaj więcej...

• 200l - Moje pierwsze

Witam wszystkich, chciałbym wam przedstawić moją pierwsza 2 setkę. Są to moje początki w akwarystyce a akwarium założyłem dopiero miesiąc temu ni to roślinne ni to holenderskie akwarium, aranż w 50% p...

Wyświetlenia: 1295 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• 200l - Spirit of Nature - Piotr Michalski

Letniego wieczoru siedziałem przy książce Takashi Amano "Aquascape a piece of living art". Zainspirowany lekturą postanowiłem zmienić aranżację. Tym razem chciałem stworzyć aranż w stylu Ryo...

Wyświetlenia: 9348 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

• 200l - Góry - cinek6630

Witam Po kilku latach przerwy wróciłem do akwarystyki, z perspektywy czasu stwierdzam, że moja poprzednia aranżacja to było nieporozumienie, głównie spowodowane brakiem doświadczenia :) Uwzględniając...

Wyświetlenia: 5368 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.