Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

182l - Piotr Bęczyński - The Postcard From Japan

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej z cyklu prac polskich akwarystów z konkursu IAPLC2011. Aranżacja Piotra Bęczyńskiego z efektownymi kępami mchów imitujących liście drzew bonsai zajęła 144 miejsce w tegorocznym konkursie ADA.

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Hydrocotyle tripartita sp. Japan - problem

Cześć forumowicze, Mam mały problem z Hydrocotyle, gdyż jej listki pokrywają się brązową otoczką, mimo wszystko ciągle rośnie i powstają nowe kłącza. Akwarium 192l (120x40x40) ma już z 5 tygodni. Lam...

Wyświetlenia: 464 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

• 182l - W kierunku holendra - szarlej

Akwarium ma rok. Jednak przez dość długi czas walczyłem w nim z glonami, co opisałem w osobnym wątku. Obecnie zbiornik wyszedł na prostą i chociaż nie jest to jeszcze to co chciałem osiągnąć chyba nad...

Wyświetlenia: 3252 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

• 182l - SA CW Natura - Harald

Cześć, Chciałbym zaprezentować moje akwarium i poprosić o uwagi i porady w jego prowadzeniu. Staram się trzymać założenia Nature i stworzyć miły dla oka zbiornik z rybami z Ameryki Południowej. Miał...

Wyświetlenia: 14847 | Odpowiedzi: 90 czytaj więcej...

• 182l - Primaeval canyon - Tomasz Matysiak

W tym poście chciałbym opisać na jakiej bazie powstał mój kolejny zbiornik na IAPLC 2020 . :) Brał on również udział w PAC 2020 kategoria extra :wink: Tytuł: Primaeval canyon Wynik w ...

Wyświetlenia: 1328 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 243l - Piotr Topolski - Silence

Jak wcześniej już obiecałem prezentuje akwarium którym zająłem 102 miejsce w tegorocznym konkursie IAPLC Akwarium - 90x60x45 optiwhite 10mm Oświetlenie - Ada Solar RGB Filtracja - Oase Biomaste...

Wyświetlenia: 2683 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: sofer i 200 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.