Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

160l - Red Moor Cave- Forumowicz Crom

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek
Piątek, 28 stycznia 2011
160l - Red Moor Cave

Zapraszamy do obejrzenia akwarium Naszego Czytelnika. Zbiornik został obsadzony wolno rosnącymi gatunkami, które nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych mimo użycia mocnego oświetlenia w postaci lamp HQI..czytaj więcej.

..........................................................................................................................

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • Nasz forumowicz twórcą najmniejszego akwarium na świecie

HSVk9kpTURBXy84NjY1ZTA4MjFjZGRmZTQyYjUyNTcwNDE5ZmUwMGU3YS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw4GhMAE.jpeg Miniaturowe akwaria to tylko i wyłącznie ciekawostka, ale miło mi poinformować iż w tym temacie pojaw...

Wyświetlenia: 366 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• 160l - BN/T - AdamD

Witam Chciałbym pokazać Wam moje akwarium. W wolnej chwili postaram się wrzucić kilka fotek. Start 13.08.16 Wymiary akwarium: 100x40x440 - 160L Oświetlenie: 2x45W,(90cm) SYLVANIA GROLUX 8500K +...

Wyświetlenia: 10584 | Odpowiedzi: 77 czytaj więcej...

• 072l - Dragon Cave

Natchniony debiutem na IAPLC 2020, przystąpiłem do realizacji kolejnego projektu. Tym razem po raz pierwszy postanowiłem zmierzyć się z Dragon Stone. W chwili obecnej skupiam się na hardscape. Przez...

Wyświetlenia: 3106 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...

• 160l - Ziemniak budżet na firmie - Mateusz

Nowe życie starego firmowego akwarium 160 L: Założone: 02.03.2020 Oświetlenie: 4 X naświetlacz led z marketu 6500 k Nawożenie: sole Co2: stara gaśnica co2 6l Podłoże: keramzyt + zeolit + Ziemia o...

Wyświetlenia: 748 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• Ludwigia red mini tak jakby gnije

Witam Jestem tu nowy. Ostatnio postanowiłem założyć akwarium i z racji że byłem zielony, przed założeniem dużo czytałem. Wiedzę teoretyczną jakąś mam, ale niestety praktyczną dopiero nabywam. Piszę ...

Wyświetlenia: 1675 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.

Uruchomiono zadanie harmonogramu