Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


160l - iwagumi



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



19 lut 2013, 17:29 160l - iwagumi  (#1)  

Obrazek

Zielone akwarium forumowicza PKS_26 z trawnikiem z gatunków: Hemianthus callitrichoides i Eleocharis parvula...
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Nawożenie Iwagumi - 120 l - mała ilość roślin

    Cześć, rozpoczynam nowy wątek, aby nie mieszać w innych założonych przeze mnie. Chciałbym rozpocząć nawożenie w moim Iwagumi. Akwarium ma miesiąc i dojrzało. Mam dwa gatunki roślin Eleocharis parvula...

    Wyświetlenia: 2638 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

  • Podłoże do Iwagumi

    hej planuje nowy zbiornik i chcę zrobić iwagumi. Wiele osób poleca Yokuchi (https://allegro.pl/oferta/yokuchi-jiban-soil-10l-naturalne-podloze-aktywne-13274857410) - ja osobiście robiłem z tego raz ...

    Wyświetlenia: 2363 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • Oświetlenie akwarium 160l

    Hej, chciałbym założyć akwarium roślinne z krewetkami - 160l (100x40x40) i od dłuższego czasu zastanawiam się nad odpowiednim oświetleniem. Mam trzy propozycje, ale już sam tak naprawdę nie wiem na ...

    Wyświetlenia: 517 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Oase Biomaster 600 thermo do 200 l Iwagumi z Rotalą H’ra

    Dzień dobry wszystkim! Startuje powoli mój pierwszy w życiu baniaczek będzie miał 200 litrów. Zastanawiam się czy Oase 600 Biom. będzie dobrym wyborem? Wysłane z iPhone przy użyciu aplikacji mo...

    Wyświetlenia: 3555 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Cyrkulacja filtr 160l

    Witam, Mam Akwarium o wymiarach 80x40x50 160l Filtr JBL 901 i Aquael Turbo 1500. W nim dużo roślin i trochę hardscape. Mam problem z obiegiem wody w akwarium. Rybki trzymają się jedynie prawego doln...

    Wyświetlenia: 1859 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Akwarium iwagumi 360

    https://www.youtube.com/watch?v=y-_bqSTxQM4 Zapraszam do obejrzenia i zainspirowania się.

    Wyświetlenia: 1929 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 064l - Iwagumi - Rfck

    Iwagumi 64L Wymiary: 60x30x36 ADA CUBE GARDEN Oświetlenie: Chihiros A601 (pozdrowienia dla kolegi szamot1 :twisted: :lol: ) Filtracja: EX-800 Plus Media filtracyjne: Alfagrog + lawa + g...

    Wyświetlenia: 27918 | Odpowiedzi: 100 czytaj więcej...

  • Iwagumi

    Witam, Panowie dawno temu miałem akwarium małe 80l parę welonek, neonek itp. nic szczególnego spektakularnego jak to dzieciak mało pojęcia więcej frajdy, później życie niestety spowodowało że odstałem...

    Wyświetlenia: 2956 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 020l - Iwagumi - Wislaa1989

    Cześć wszystkim :) Chciałem się pochwalić moim nano akwarium. Akwarium o wymiarach 36x22x26cm pojemność około 20l. Szkło optiglass. Oświetlenie: Azoo Flexi Mini Na chwile obecna nawóz AquaArt p...

    Wyświetlenia: 3438 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • Iwagumi - mój pierwszy raz

    Witam Posadziłem z rana roślinki i mam pytanie zalewać czy trzymać jakiś czas emersyjnie? Czy mały heniek puści korzenie w takich warunkach? Moja inspiracja: https://showcase.aquatic-gardeners.org/2...

    Wyświetlenia: 10536 | Odpowiedzi: 33 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: lesniowka, Piotr Baszucki i 416 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.