Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


128l - Mountain Lion



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



25 mar 2012, 11:00 128l - Mountain Lion  (#1)  

Obrazek

Kolejne akwarium z serii prywatnych zbiorników członków redakcji Serwisu roslinyakwariowe.pl  Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam zbiornik Tomasza Rakoczego w stylu ragwork (gruzowisko) prowadzony na wodzie kranowej z wykorzystaniem nawozów Karel Rataj. Ciekawostką są dekoracyjne kamienie zdobyte z naturalnej rzeki...

Czytaj więcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 128L - urlopowe - AquaMolitor

    Cześć! Przedstawiam moją nową aranżację, która wystartowała w lipcu tego roku jako moja twórczość urlopowa. Tym razem zbiornik nastawiony jest głównie na mieszkańców, którzy to powinni stanowić jego g...

    Wyświetlenia: 11659 | Odpowiedzi: 49 czytaj więcej...

  • 128l - Getting somewhere - AquaMolitor

    Hej! Przedstawiam Wam moje akwarium założone pod koniec czerwca. Ponieważ nie zawsze wyglądało tak bezglonowo jak dzisiaj, załączam też fotki z jego początków, aby osoby rozpoczynające przygodę z akw...

    Wyświetlenia: 10713 | Odpowiedzi: 22 czytaj więcej...

  • Akwarium 128l - powrót do akwarystyki, pytania i wątpliwości

    Witam serdecznie! Po dokładnie 20 latach (ot taki jubileusz 😊) przerwy chciałbym wrócić do akwarystyki. Tyle się zmieniło przez ten czas, że proszę o kilka porad związanych ze sprzętem i podłożem. W...

    Wyświetlenia: 3556 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 128l na poważnie- Haber.

    Witam, przedstawię swoje akwarium tym razem prowadzone tak jak zawsze chciałem. Wymiary: 80X40X40 128L brutto. Oświetlenie: Lampa Odyssea 4x24W, w użyciu 3x 24W (2x6500K, 1x10000K). Filtracia: Aquae...

    Wyświetlenia: 6601 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Skały Grey Mountain

    Witam, Prośba o pomoc, potrzebuję 2 skały szpiczaste Grey Mountain ok 45cm. Przedzwoniłem pół Polski i podobno główny dystrybutor pakuje te kamyczki w pudełka 30x25x23cm stąd nie ma szansy na większy ...

    Wyświetlenia: 5828 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • Oświetlenie akwarium 112l/128L

    Witam Na początek chcę założyć akwarium 112l /128L, rośliny na początek mniej wymagające, później może średnio wymagające (taki low tech). W akwarium będą też ryby. Na razie nie przewiduje nawożenia C...

    Wyświetlenia: 3723 | Odpowiedzi: 20 czytaj więcej...

  • 016l - Mountain Dream - Brajanero

    Kostka 25x25x25 cm Dekoracje ;Grey Mountain Stone Podłoże ;Żwirek reczny Rośliny; Cladophora (gałęzatka) Ze zwierzątek planuje BLOOD MARY. Zobaczyłem podobną kostkę na forum i stwierdziłem że muszę m...

    Wyświetlenia: 3412 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 128l - BN/T - Rafii

    Cześć Akwaryści. Forum śledzę od dawna, ale jak to pewnie większość z nas na początku biernie. Wspaniała baza wiedzy, doświadczenia i inspiracji. Przyszedł czas, że ja również postanowiłem pochwalić...

    Wyświetlenia: 2576 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • 128l - Iwagumi - beny_81

    Witam. Akwarium 80x40x40 na podsypce Tropica i podłożu HELP. Obsadzone będzie Micranthemum Monte Carlo. Nawozy prawdopodobnie DIY i CO2. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-) IMG_20190606_131813_499.jpg I...

    Wyświetlenia: 5668 | Odpowiedzi: 23 czytaj więcej...

  • 036l - (EN) Nigel's Mountain Scape

    New nano scape for a live contest (Vivarium) in November. Have a look at my Youtube channel :) http://www.youtube.com/nigelaquascaping Specs planted tank aquarium Tank 40x30x30 cm 36 litre / 9.5 gal...

    Wyświetlenia: 12307 | Odpowiedzi: 31 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Mąteusz179 i 372 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.