Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

125l - Takashi Amano

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

07 maja 2010, 20:44 125l - Takashi Amano  (#1)  

Obrazek

Wymiary akwarium: 50x50x50cm
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 125l - BN/T - anubias81

Akwarium 125 l. Oświetlenie:Dwa moduły led po 16 Wat. Filtracja: Hydor 250 Media:Matrix,Purigen i gąbki. CO2 RA 4 kg. Podłoże:Ada amazonia light 16 litrów.Power sand M 2 litry. Rośliny:Pogostemon Erec...

Wyświetlenia: 703 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 125l - BN/T - Dejwid86

Zakladanie nowego akwarium Od bardzo dawna podobaly mi się akwaria lecz nigdy nie miałem czasu ani zbyt dużo srodkow by się tym zajmować lecz wkoncu postanowiłem wtracic kawalek natury do swojego mies...

Wyświetlenia: 502 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

• 125l - Ogólne - barteq9

Witam. Chciałem zaprezentować nowy zbionik i prosić Was o rady, sugestie. 1. Aquael glossy 80x35x54 2. Led 2x16W Sunny i 2x 10W Plant. Docelowo 10godzin świecenia 3. 2,5 litra Jbl aquabasis i ok 15li...

Wyświetlenia: 1526 | Odpowiedzi: 27 czytaj więcej...

• Obejrzyj film [ADAview] THE MOVIE OF AQUA DESIGN AMANO

https://www.youtube.com/watch?v=JJUVlVSlW3Q Dzień z życia galerii ADA i nie tylko.

Wyświetlenia: 1205 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 125l - After the Apocalypse - Morfi

Witam Chciałem zaprezentować jak powstało od podstaw moje szkiełko. Pomysł na postawienie nowego szkła urodził się od razu po przeżyciu apokalipsy w postaci pęknięcia w pokoju starego większego szki...

Wyświetlenia: 833 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.