Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.        DARMOWA DOSTAWA od 499zł lub przy zakupie minimum 10 roślin akwariowych - zobacz katalog
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

120l Rafał Niziołek: The Dream is always the same

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Zapraszamy do obejrzenia akwarium Rafała Niziołka. Zbiornik o wymiarach 80x40x40cm został zaaranżowany z wykorzystaniem gatunków takich jak Rotala walichii, Rotala Green i Eleocharis parvula.

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 016l - Mountain Dream - Brajanero

Kostka 25x25x25 cm Dekoracje ;Grey Mountain Stone Podłoże ;Żwirek reczny Rośliny; Cladophora (gałęzatka) Ze zwierzątek planuje BLOOD MARY. Zobaczyłem podobną kostkę na forum i stwierdziłem że muszę m...

Wyświetlenia: 1112 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

• 216l - BN/T - Rafał. Podejście nr 2.

Witam, jak w temacie, restart na starym podłożu. Próba nr 2. Po ciągłej walce z nitkami (watą) i krasnymi, i dodatkowo kiepską aranżacją, postanowiłem pousuwać co poniszczone, a co się jeszcze nadaw...

Wyświetlenia: 517 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

• 216l - Roślinne - Rafał P.

Dzień dobry, Po kilku miesiącach walk chciałbym zaprezentować moje akwarium, podzielić się (krótkimi) doświadczeniami, ale przede wszystkim wysłuchać porad od bardziej doświadczonych. Tak wiec kilka...

Wyświetlenia: 2529 | Odpowiedzi: 32 czytaj więcej...

• 100l - Rybon - Rafał

Witam Wszystkich, Akwarystyką interesuje sie od kilkunastu lat. Miałem akwaria małe i średnie, zawsze raczej low cost - tani żwirek akwarystyczny, filtr wewnetrzny, rośliny i ryby kupione na giełdz...

Wyświetlenia: 1163 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

• 021l - Miniaturka - Rafał Jończyk

Akwarium założyłem z początkiem roku. Podłoże było już jakiś czas używane więc parvula słabo się bujała, ale teraz ma papu pod korzonkami i ładnie ruszyła. Dane techniczne: bańka 36x22x26 OW światełk...

Wyświetlenia: 8488 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 12 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.