Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


112l - "Na Poligonie" - Sebastian



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek

Ciekawe akwarium 112l w stylu holenderskim. Wykorzystano w nim, dzięki modernizacji pokrywy, aż 3 świetlówki T5 o nietypowej mocy 28W. Zbiornik nawożony jest metodą Estimate Index a rolę substratu spełnia w nim ziemia ogrodowa. Autor posadził w akwarium ciekawe gatunki takie jak Limnophila aromatica, Ludwigia brevipes...

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Akwarium 112l wystarczający filtr eheim

    Cześć, obecnie w akwarium 112l gęsto obsadzonym roślinami mam filtr EHEIM EXPERIENCE 250 (2424). W środku są dwa kosze z gąbkami oraz seachem matrix , na samej górze jest wata. Zastanawiam się nad zak...

    Wyświetlenia: 791 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • 112l - Na biłgorajskiej wodzie - szopcio2008

    Zbiornik 112l wymiary 80x35x40 założony tydzień temu Oświetlenie 2xretro fit sunny 16w+plant 10w Nawożenie na razie brak CO2 butla 2kg dozowane przez spiek Podłoże żwirek kwarcowy 2-3mm czarny (podło...

    Wyświetlenia: 47278 | Odpowiedzi: 107 czytaj więcej...

  • Mitoja Glass 112L - wybrzuszenie - obawy

    Cześć, wczoraj zalałem nowe akwarium kupione w Trzmielu (Mitoja Glass) - 112L https://trzmiel.com.pl/akwarystyka-slodkowodna/mitoja-glass-akwarium-80x35x40cm-6mm-5-lat-gwarancji Zauważyłem, że na ś...

    Wyświetlenia: 1069 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • 112l - Ogródek domowy - makaveli12382

    Witam. Jest to mój drugi zbiornik, ponieważ wcześniejszy projekt niestety z racji przeprowadzki musiał zostać zlikwidowany. Ciągle mam się za początkującego, gdyż nadal się uczę więc takiż o tytuł po...

    Wyświetlenia: 89925 | Odpowiedzi: 372 czytaj więcej...

  • Chihiros LED A801 do 112l?

    Witam, mam pytanie czy lampka CHIHIROS LED A801 nada się do akwarium 112l (80x35x40 cm)? Potrzebuję lampki do akwarium HT, podaję CO2 z butli 24/7w. Poszukuję nowej lampki bo mam wrażenie że moja obec...

    Wyświetlenia: 8190 | Odpowiedzi: 27 czytaj więcej...

  • 112l - BN/T - Marcinox

    112l optiwhite - 80x35x40 światło: Chihiros A801 (na mocy 4/7, start od 5 godz, co tydzień zwiększam o 1 godz) filtr: Fluval 207 (gąbki, ceramika, dodałem trochę węgla aktywnego i waty) Co2: brak Nawo...

    Wyświetlenia: 1505 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Belka LED z regulacją barwy przez WiFi/BT - 112L

    Cześć, zakładam nowe akwarium, będę hodować mało wymagające rośliny na trawniku + obsada. Rośliny Eleocharis parvul na 3 planie oraz jako trawnik bazowy Micranthemum „Monte Carlo”. Pojemność akwarium ...

    Wyświetlenia: 4163 | Odpowiedzi: 28 czytaj więcej...

  • Który Neon do pH 6.8 w 112l

    Wystartowałem akwarium 112l dla odmiany nie będzie to typowy roślinniak, choc roślin będzie dość dużo, ale tych łatwiejszych, planuję tam dać grupkę Neonów (15-20), myślałem o Neonie zielonym (simulan...

    Wyświetlenia: 417 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Clithon Corona jaka ilość do 112l?

    Cześć, Chciałbym do nowego zbiornika 112L wpuścić ślimaki Clinton Corona. Obecnie mam jednego Helmeta, które już czyści przednią szybę, ale fajnie jakby miał towarzystwo. Rośliny tylko trawnikowe Micr...

    Wyświetlenia: 976 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Wymiana świetlówki w 112l.

    Witam. Chcę wymienić świetlówki w mojej pokrywie i zastanawiam się czy lepiej włożyć standardowe świetlówki t8 czy zamienniki LED. Które rozwiązanie jest lepsze dla roślin?

    Wyświetlenia: 449 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MacGyver i 394 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.