Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

112l - Korzenie nad kamieniami - Mateusz89

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat
Obrazek

Atrakcyjne akwarium z roślinami takimi jak Hygrophila pinnatifida, Rotala sp. vietnam i Riccardia chamedryfolia...
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Piękne akwarium , świetnie utrzymane idealna harmonia . :lol:

pagu
Znający temat

ale masz sliczne akwarium, zazdroszcze!

LEOPOLDAEU73

No baniak jest naprawde piekny. Wszytko tak jak powinno byc pieknie utrzymane.

czosnek20053
Znający temat

Miasto: Strzelce Opolskie

Powiązane tematy
  • 112l - Ten pierwszy raz - derag0n

To moje pierwsze akwarium w życiu, start w 05.2019r, restart 12.12.2019r. Akwarium: 112l 80x35x40cm 6mm Oświetlenie: Chihiros A801 + 2x paski LED 15cm niebieskie - ośw. nocne Podłoże: 24l plati...

Wyświetlenia: 7189 | Odpowiedzi: 57 czytaj więcej...

• 112l - Ogródek domowy - makaveli12382

Witam. Jest to mój drugi zbiornik, ponieważ wcześniejszy projekt niestety z racji przeprowadzki musiał zostać zlikwidowany. Ciągle mam się za początkującego, gdyż nadal się uczę więc takiż o tytuł po...

Wyświetlenia: 8221 | Odpowiedzi: 105 czytaj więcej...

• 112l - BN/T – DMM

Witajcie! Na forum jestem już jakiś czas, głównie jako czytający, więc może na wstępie kilka słów o mnie. Mam na imię Damian i akwarystyką zainteresowałem się jakieś 2 lata temu, kiedy natrafiłem na a...

Wyświetlenia: 4443 | Odpowiedzi: 40 czytaj więcej...

• Aranżacja z kamieniami Wild Rhino (Green Aqua)

https://www.youtube.com/watch?v=GJ84VZDPNew Zapraszam do obejrzenia kolejnego tutoriala Green Aqua. Znajdziecie w nim kilka przydatnych wskazówek nt. podmian wody od startu akwarium oraz informacj...

Wyświetlenia: 482 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

• 112l - Brzankarium roślinne

Witam, brzankarium roślinne 112l o standardowych wymiarach. Obsada 10 brzanek, 3 kosiarki, 4 krewetki amano. Podłoże Aqua substrate 2 Pro, 5-8cm. Oświetlenie: Sinkor LED WRB 75 24W (8 godzin) Aq...

Wyświetlenia: 779 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.