Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

103l - Maciek Michalski

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

05 sty 2012, 00:25 103l - Maciek Michalski  (#1)  

Obrazek

Zapraszamy do obejrzenia domowego akwarium reprezentanta zespołu roslinyakwariowe.pl...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 375l - BN/T - maciek rusznica

Nowa aranzacja akwarium,ktore nazywalo sie The simple one. Zbiornik o/w 150x50x50 Oswietlenie:odysses quad 4x80w Filtracja:hydor prof.600 i tetra ex 700 Podloze:amazonia,power sand special L,podsypki ...

Wyświetlenia: 5587 | Odpowiedzi: 46 czytaj więcej...

• 200l - Spirit of Nature - Piotr Michalski

Letniego wieczoru siedziałem przy książce Takashi Amano "Aquascape a piece of living art". Zainspirowany lekturą postanowiłem zmienić aranżację. Tym razem chciałem stworzyć aranż w stylu Ryo...

Wyświetlenia: 9385 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

• 182l - Iwagumi - Konrad Michalski

Hardscape został zakupiony jako gotowy projekt od jednego z użytkowników forum. Odtwarzany niestety z jednego zdjęcia z kilkoma brakujacymi skałami (uszkodzonymi w trakcie transportu do GB). Akwarium ...

Wyświetlenia: 3584 | Odpowiedzi: 30 czytaj więcej...

• 375l - The simple one - maciek rusznica

Witam. Chcialbym zaprezentowac wam dlugo wyczekiwane przezemnie akwarium .Zalozone zostalo 25.12.14.Jest to moje pierwsze akwarium na aktywnym podlozu i z oswietleniem 0,9W/L. opis zbiornika. OW ...

Wyświetlenia: 8179 | Odpowiedzi: 58 czytaj więcej...

• 200l - Misterious mountains - Piotr Michalski

Od dziecka przejawiałem zamiłowanie do gór i przyrody. Kiedy pierwszy raz zetknąłem się z pracami Pana Amano akwarystyka naturalna równie szybko stała się jedną z moich pasji. Przedstawiam Wam akwari...

Wyświetlenia: 25861 | Odpowiedzi: 34 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.