Lista działów » Aktualności i ciekawostki


102l - Forumowicz PrzemekXX



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



18 cze 2010, 13:47 102l - Forumowicz PrzemekXX  (#1)  

ObrazekZapraszamy do obejrzenia ciekawego narożnego akwarium roślinnego o pojemności 102l. Nasz Czytelnik udowodnił inim ż akwaria narożne mimo problemów z odpowiednim doświetleniem, mogą stanowić dobre tworzywo do stworzenia ładnej kompozycji roślinnej. Warto zauważyć iż...czytaj więcej.
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Nasz forumowicz twórcą najmniejszego akwarium na świecie

    HSVk9kpTURBXy84NjY1ZTA4MjFjZGRmZTQyYjUyNTcwNDE5ZmUwMGU3YS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw4GhMAE.jpeg Miniaturowe akwaria to tylko i wyłącznie ciekawostka, ale miło mi poinformować iż w tym temacie pojaw...

    Wyświetlenia: 7631 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • 102l - Mój Ziemniak LT. Michał

    Cześć. Prezentuje Wam mojego low techa na bazie ziemi polnej z dodatkiem torfu i Florapolu JBL. Ogólnie jest to mój drugi posiadany zbiornik, pierwszy to 200l HT. Chciałem zobaczyć i porównać na włas...

    Wyświetlenia: 7648 | Odpowiedzi: 48 czytaj więcej...

  • Jaka filtr kaskadowy do 102l

    Witam. Posiadam zbiornik ogólniak 102 l a w nim filtr wewnętrzny Tetra in 800 Plus.Muszę go czyścić go co tydzień lub dwa.Ponadto potrafi wciągnąć mi małe krewetki. Zastanawiam się nad tymi modelami...

    Wyświetlenia: 1496 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Szafka pod akwarium 102l

    Witam Jest to moje pierwsze akwarium i po wielu watpliwosciach na sam koniec wyszedł mi problem z szafką. Mianowicie ustawić chce je na szafce z ikei model besta.szafka sklada sie z jednego modulu 120...

    Wyświetlenia: 1920 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • 102l - BN/T - Pelkin

    Witam. Chciałem przedstawić swój pierwszy w życiu zbiornik roślinny. Opinie mile widziane (proszę wziąć pod uwagę, że mam "aż" 4-miesięczne doświadczenie :D Data założenia: 17.11.2012 Zbio...

    Wyświetlenia: 11955 | Odpowiedzi: 57 czytaj więcej...

  • 102l - Początek przygody - tomj78

    Witam wszystkich na forum. Właśnie zaczynam przygodę z akwarystyką. Trochę nieporadnie. Moje akwarium to 102 L "obiekt". Oświetlenie 2x24W T5 D (w drodze dodatkowe 24W 8500K Grolux z odbłyśn...

    Wyświetlenia: 891 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • 102l - Fishtank_2 - S.S.

    Specyfikacja zbiornika Zbiornik: 80/~35/40 Zalany w styczniu 2014. Żona znalazła gdzieś w zakamarkach domu zbiornik i namówiła, żeby zrobić dodatkowe małe akwa dla córeczki. Jak znajdę czas przeło...

    Wyświetlenia: 2546 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • 102l - BN/T - Bartłomiej Chmiel

    Wymiary : 80x35x40 , 102litry. Oswietlenie : 2x 18W. Nawozenie : aquahobby carbon 5ml codziennie, i sole KNO3 , KH2PO4 , K2SO4 , MgSO4 , CSM+B . Tygodniowo : 10ppm azotu, 1ppm fosforu, 20ppm potasu, ...

    Wyświetlenia: 1409 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • 102l - BN/T - Bartłomiej Ch.

    Witam chcialem pokazac wam moje akwarium . Prosil bym o komentarze jak sie wam podoba i co jeszcze brakuje . Wymiary : 80x35x40 , 102litry. ...

    Wyświetlenia: 1286 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • 102l - Pierwszak - Michał Buczyński

    20151017_115653.jpg Wymiary : 80-35-45 Akwarium w obecnym stanie od jakichś 6 tygodni, dopiero startuje ;) Podkreślam, że jest to moja pierwsza przygoda z akwa :P Komentarze i porady mile widziane. ...

    Wyświetlenia: 8788 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 370 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.