Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


074l - Forumowicz Pablo77



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



21 wrz 2011, 22:52 074l - Forumowicz Pablo77  (#1)  

Obrazek

Zapraszamy do obejrzenia akwarium roślinnego z pielęgniczkami. Autor wykorzystał w nim podłoże Amazonia New oraz system nawożenia Aqua-Art. W zbiorniku brak nawożenia CO2, autor wykorzystał do aranżacji wiele ciekawych odmian mchów akwariowych...

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 074l - Aquaterrarium - Rio Xingu - lebson

    Witam Wszystkich chciałbym zaprezentować swoje aquaterrarium szykowane pod żółwia wonnego - Sternotherus Odoratus + gupiki jako naturalny pokarm i urozmaicenie czasu dla żółwia w czasie wolnym :) Przy...

    Wyświetlenia: 2576 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Nasz forumowicz twórcą najmniejszego akwarium na świecie

    HSVk9kpTURBXy84NjY1ZTA4MjFjZGRmZTQyYjUyNTcwNDE5ZmUwMGU3YS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw4GhMAE.jpeg Miniaturowe akwaria to tylko i wyłącznie ciekawostka, ale miło mi poinformować iż w tym temacie pojaw...

    Wyświetlenia: 7538 | Odpowiedzi: 15 czytaj więcej...

  • 074l - Projekt Low-tech - Mateusz Salawa

    Mateusz-Salawa_Green_island.jpg Witam wszystkich. :wink: To moja piętnasta aranżacja. Tym razem, z powodu mniejszej ilości wolnego czasu, zaaranżowałem zbiornik niewymagający tak dużej uwagi. Obję...

    Wyświetlenia: 41047 | Odpowiedzi: 47 czytaj więcej...

  • 074l - Przemyśleń kilka - SebastianW

    Witam W związku z tym, że posiadam coraz mniej czasu ( rodzina , praca, praca, praca itd.), zamiast HT, postanowiłem wystartować akwarium z mniej wymagającymi roślinami. Wybór zdawał się dość oczywi...

    Wyświetlenia: 5362 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 074l - BN/T - malojk

    Witam! Start 17.11.2016r Zbiornik: 60x35x35h OptiWhite 8 mm Oświetlenie: 36W PowerLED + sterownik TC420 (Symulacja zmierzchu i świtu ) Czas świecenia: 9h Podłoże: Ada Amazonia New Kamienie: Scener...

    Wyświetlenia: 4732 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

  • 074l - Numer 13 - Mateusz Salawa

    Moja najnowsza aranżacja :) Numer 13 - 74L - Mateusz Salawa.JPG Objętość: 60 x 35 x 35h = 74l OW Oświetlenie: Belka oświetleniowa. 2 x 24 W = 0,65 W/L (2 x Osram 6500K). Od pierwszego dnia be...

    Wyświetlenia: 14432 | Odpowiedzi: 26 czytaj więcej...

  • 074l - Numer 12 - Mateusz Salawa

    Witam wszystkim. Z powodu montażu stojaka na lampę musiałem opróżnić szkiełko, więc przy okazji zrobiłem nową bardzo prostą aranżację. Zbiornik wystartował 09.01.2016 r. Agnieszka Sendorek_Greenfiel...

    Wyświetlenia: 19370 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • 074l - moje pierwsze - Tomasz Mrzygłód

    Witam wszystkich :) to moje pierwsze akwarium, wiec proszę o porady:) Akwarium 60x35x35 Filtracja Aqua Szut TURBO (N) 750 Oświetlenie 3x15 w 1 - SYLVANIA GROLUX 8500K 2 - PHILIPS Aquarelle TL-D 1...

    Wyświetlenia: 5680 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

  • 074l - BN/T - Mateusz Gandor

    Witam!, Chciałem się pochwalić moim pierwszym akwarium roślinnym. Mam nadzieję, że się spodoba :) Akwarium: 80/23/40cm - 74ll Opti White Filtracja: Eheim Professionel 2324 Oświetlenie: Philips Aqu...

    Wyświetlenia: 6241 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 341 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.