Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne

063l - Wojciech Paul

Aktualności akwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

28 sty 2011, 13:07 063l - Wojciech Paul  (#1)  

Obrazek
Piątek, 28 stycznia 2011 [url=http://www.roslinyakwariowe.pl/forum/viewtopic.php?t=35683]
Akwarium 63l

[/url]
Zapraszamy do obejrzenia akwarium Naszego Czytelnika. Zbiornik o rozmiarach 60x30x35cm zawiera sporą ilość gatunków roślin. Faunę stanowią krewetki red oraz dekoracyjne samce gupików. W akwarium zastosowano system nawożenia tanią metodą Estimate Index...czytaj więcej.

..........................................................................................................................

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 063l - Back to home - Mateusz Salawa

Zakup nowego akwarium z szkła OPTIWHITE "zmusił" mnie do likwidacji starej aranżacji. ;) Tym raz chciałem stworzyć coś bardziej lekkiego w odbiorze i mniej problemowego w utrzymaniu. 😎 Kilka...

Wyświetlenia: 4145 | Odpowiedzi: 56 czytaj więcej...

• 063l - Takie coś - Łukasz_M

Hej, chciałem zaprezentować swój zbiornik, któremu stuknęły już 4 tygodnie. A więc : Akwarium: 60x30x35 full opti Podłoże : H.E.L.P Advanced soil plant, piasek Podsypka: Ada Power Sand Advanced S Dek...

Wyświetlenia: 1361 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

• 063l - Powrót do akwarystyki - Magister85

Witam Po kilku latach przerwy wróciłem do akwarystyki, niestety z małym baniakiem bo tylko 60x30x35 wcześniej zawsze miałem 112l, ale bez przedłużania: Krótki opis sprzętu i co mam: - akwarium 60x30...

Wyświetlenia: 726 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 150l - Low Tech - Wojciech

Witam, Przedstawiam moje akwarium, założone całkiem niedawno, śmiga od sierpnia tego roku. Początkowo prowadzone miało być jako zwyczajne akwarium - regularne podmiany, regularne porządki, od czasu d...

Wyświetlenia: 7992 | Odpowiedzi: 80 czytaj więcej...

• 063l - BN/T - Karolina_W

Dzień dobry, Ruszyłam ze zbiornikiem - 63l 60x30x35 cm. Krórka charakterystyka: Temp. 25, CO2, filtr Aquael Filtr Versamax Fzn-1, oświetlenie LED Aquael RetroFit Sunny 10W 6500K, czas oświetlania 8-9h...

Wyświetlenia: 984 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Copyright © 2001-2020 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.