Masz konto na Forum?     Kupuj taniej o 3% z kodem rabatowym: forumra     
Jesteś tutaj: Serwis Forum Ogólne Forum ogólne i nowości

054l - Piotr Lesniewski

Dyskusje ogólnooakwarystyczne oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

01 kwi 2010, 09:30 054l - Piotr Lesniewski  (#1)  

ObrazekZapraszamy do obejrzenia nowego akwarium roślinnego 54l.

W aranżacji wykorzystano efektowne kamienie ADA Ohko Stone oraz gatunki roślin takie jak Staurogyne sp. czy Glossostigma elatinoides. czytaj więcej
Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 200l - Bart’s hills - Piotr Michalski

100x40x50, 200l Wymiary akwarium: 100x40x50, 200l Oświetlenie: Twinstar e-line Nawożenie: Ferka CO2: tak Podłoże: Tropica Filtracja: Eheim 650 Gatunki roślin: rotala rotundifolia red, rotala rotundifo...

Wyświetlenia: 1255 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

• 054l - Beginner set - Mateusz Salawa

Jakiś czas temu pytałem na forum o tanie oświetlenie LED do pokrywy. Musze przyznać że chyba udało mi się znaleźć dobre rozwiązanie. Poniżej prezentuje zestaw akwariowy założony dla syna kolegi. To je...

Wyświetlenia: 3766 | Odpowiedzi: 17 czytaj więcej...

• 054l - Corydoras Oasis - Pescado

Moje pierwsze akwarium LT Wymiary: 60 x 30 x 30 / 54 L Rośliny: Alternanthera Reineckii Eriocaulon Cinereum Cryptocoryne Beckettii Red Hydrocotyle Triparita Japan Mini Ludwigia Palustris Rotala Vert...

Wyświetlenia: 13713 | Odpowiedzi: 60 czytaj więcej...

• 054l - Wyspa - Marcin Habernal - A Jak Akwarium

Jedna z wielu aranżacji które stworzyłem ale jedna jedyna do której chętnie wracam wspomnieniami :D Dane Techniczne: Akwarium: 60x30x30; Filtracja: Aquael Turbo 500 + Dodatkowy "chińczyk&...

Wyświetlenia: 1995 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

• 054l - Początki amatora - Natalia

Zbiornik 54l 60x30x30 Oświetlenie NuniQ M60 LED Light WRGB (10h ze zmiennym natężeniem światła) Nawożenie Mikro, Makro Planta Gainer codziennie jedna dawka + Aqua Art kapsułki nawozowe w podłożu Plan...

Wyświetlenia: 7901 | Odpowiedzi: 59 czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.