Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


049l - Seth67



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



28 sie 2012, 14:40 049l - Seth67  (#1)  

Obrazek

Akwarium roślinne
Czytellnika Seth67 zostało zaaranżowane w kostce 35x35cm. Na uwagę zasługuje rodzaj wykorzystanego podłoża, stosowanego do uprawy drzewek bonsai - Akadama oraz Bims...
[size=160]
Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • 049l - Zieleniak - Adek86

    Cześć. Aktualnie powróciłem do Hobby po 10 latach przerwy 😊 Coś o akwa: Aquael Fish&Shrimp 49 litrów. Sprzęt jest taki jak dołączony do zestawu 😉 Dekoracje: 5kg Grey Mountain Stone Dwa małe kor...

    Wyświetlenia: 1732 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • 049l - Kostka - Kamil

    Witam, chciałbym zaprezentować moje 2 dni temu założone akwarium. Jestem dość początkujący w temacie, więc wszystkie sugestie i uwagi mile widziane :) Wymiary - 35x35x40 (49L) Oświetlenie - Leddy Sli...

    Wyświetlenia: 999 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • 049l - Kostka pod górkę - Banani

    Akwarium: 49l OW 35x35x40h Oświetlenie: Chihiros LED A301 Plus 30W Świecę na 5 z 7-stopniowej skali luminancji Nawożenie: CO2: butla 2l, nano dyfuzor ze spiekiem Dozowanie: 1b/s 24/7 Makro i ...

    Wyświetlenia: 7577 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • 049l - "Synonim" - DG

    Pomysł na zmiany w zbiorniku i jego restart pojawił się w mojej głowie gdzieś na przełomie grudnia/stycznia. Zima to dobra pora na akwarystykę. Stopniowo eweluował i nabierał kształtów, zarówno jeżel...

    Wyświetlenia: 8846 | Odpowiedzi: 24 czytaj więcej...

  • 049l- "Dark Angel's" - DG

    Nazwa kostki wzięła się od nazwy porfirów które wykorzystałem w aranżacji. Akwarium: 35x35x40cm- 49l Filtracja: JBL Cristal Profi 250 Temperatura: 25 C Oświetlenie: świetlówka kompaktowa...

    Wyświetlenia: 11898 | Odpowiedzi: 52 czytaj więcej...



cron

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: kamil piputa, Naleśnik Akwariowy i 385 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.