Jesteś tutaj: SerwisForumOgólneForum ogólne

030l - The Only Way

Akwarystyka roślinna ogólnie oraz posty nie pasujące do innych działów. + nowy temat

22 mar 2012, 22:09 030l - The Only Way  (#1)  

Obrazek

Akwarium z plażą o wymiarach 45x25x27cm, na podłożu ADA Amazonia. Autor użyl w nim korzeni Red Moor Wood i bazaltowych kamieni, które dopełniają naturalny charakter aranżacji. Jak na tej wielkości akwarium wykorzystano sporo gatunków roślin...

Czytaj węcej »

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Miasto: Kraków

Powiązane tematy
  • 030l - Dennerle - mariusz1986

Witam serdecznie przedstawiam zestaw Dennerle 30 l Hygrophila siamensis Alternanthera reineckii 'mini' Lilaeopsis brasiliensis Pogostemon helferi Podłoże Od JBL aquascape Nawożenie ciężko powie...

Wyświetlenia: 351 | Odpowiedzi: 1czytaj więcej...

• 030l - Czerwony silikon na biurku

W moim większym akwarium moimi faworytami ze wszystkich zwierzątek stały się krewetki. Zacząłem się interesować tym tematem i tak oto stworzyłem takie oto krewetkarium :mrgreen: Litraż: 30l Oświetl...

Wyświetlenia: 878 | Odpowiedzi: 4czytaj więcej...

• 030l - Mały roślinny - Stompek

Witam, mała aktualizacja mojego podwodnego świata, Od ponad miesiąca przestałem mierzyć parametry wody, gdyż zauważyłem że dążąc do idealnych parametrów narastało coraz więcej problemów, roślinki marn...

Wyświetlenia: 1061 | Odpowiedzi: 12czytaj więcej...

• 030l - Benibachi Manten - Gravis

Hej, Zbiornik został założony 12.06.2019 późną wieczorową porą ;) Na początek trochę informacji. Ogólne: :arrow: Szkło Aquael SHRIMP SET SMART 2 29x29x35cm :arrow: Tło Aqua Nova Black :arrow: ...

Wyświetlenia: 2255 | Odpowiedzi: 53czytaj więcej...

• 030l - Zielona kostka - Marek Krzemiński

Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować swoją zieloną kostkę. Akwarium zostało założone 5 maja 2017r. Jest to zestaw nanoLED 30 Diversa Wymiary akwarium : 30x30x35 cm (objętość brutto 31,5 litra) ...

Wyświetlenia: 6367 | Odpowiedzi: 50czytaj więcej...

Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej

Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 400 gatunków i odmian roślin. Ponad 10 000 produktów z wysyłką w 24 godziny lub
odbiorem osobistym w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).)
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: kaź k, pirania33, piter134 i 10 gości

Copyright © 2001-2019 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.