Lista działów » Aktualności i ciekawostki


030l - krewetkarium - Paweł Mielczarkowski



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Obrazek

NANO akwarium o wymiarach 30x30x35cm spełniające rolę dekoracyjnego krewetkarium. Autor wykorzystał w nim różne gatunki mchów wodnych oraz dość nietypową roślinę jak na tej wielkości akwarium - pływającą Pistię stratiotes, które zapewnia strefy cienia i stwarza korzystne warunki do rozrodu krewetek zamieszkujących akwarium...

Czytaj węcej »

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Filtracja do krewetkarium

    Witam, wiem, że w typowych krewetkariach stosuje się filtry gąbkowe ja mam w swojej kostce 31L kubełek, pre filtr, jak, kto woli HW 630B, mam pytanie odnośnie wlotu wejście rurki zasysającej, a miano...

    Wyświetlenia: 1718 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • 030l - Mały Kolorowy - Marcinox

    Akwarium : opti white 30x30x35cm podłoże : - substrat podżwirowy tropica (Tropica plant growth substrate), na spód odrobina podłoża za starego akwarium + bakterie QD BIOBACTER, na górze żwirek fil...

    Wyświetlenia: 12822 | Odpowiedzi: 43 czytaj więcej...

  • 030l - Ziemista Kostka - dariuszmachander

    Witam mam do przedstawienia wam nowy baniak 30L na Piasku i ziemi ogrodowej. Został on założony około 2 miesiące temu. I póki co sobie żyje. Co tydzień czyszczę szyby i robię podmianki. Szkło : 30*3...

    Wyświetlenia: 1438 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • [27L] Krewetkarium

    Cześć, mam problem ze swoim najmniejszym akwarium. Dwa razy startowałem akwarium na piasku retne (testowany, nie zmienia parametrów gh / kh), bez niczego pod spodem, warstwa 1 cm. Po miesiącu czekani...

    Wyświetlenia: 2277 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • Krewetki Blue Velvet - ile sztuk do krewetkarium 25l?

    Witam. Mam takie pytanko ile sztuk krewetek kupić do akwarium 25l odmiana Blue Velvet? Dodatkowo proszę podanie stosunku samców do samic. Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Wyświetlenia: 12432 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • 030l - Akwarium roślinne - Ravscape

    Prezentacja kostki 30L po 2,5 roku od postawienia. Niebawem czeka ją restart dlatego postanowiłem nagrać filmik podsumowujący owy zbiornik zapraszam. Technikalia : Filtr Oase Thermo 100 Lampa Twinst...

    Wyświetlenia: 3135 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Krewetkarium - start na żwirku

    Witam wszystkich. Trochę nieśmiało zapytam o rzecz niby dla wszystkich oczywistą, a jednak strasznie trudną do znalezienia w internecie. I to nawet na forach związanych bezpośrednio z hodowlą krewetek...

    Wyświetlenia: 1934 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • robaki w krewetkarium

    dzień dobry posiadam akwarium 10l z krewetkami, na piasku pojawiły się małe szybko ruszające się robaczki. jakie to robaki? jak się ich pozbyć? czy zagrażają krewetkom? mają 1-2 mmm jest ich z 12 wid...

    Wyświetlenia: 3088 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Kilka pytań odnośnie krewetkarium

    Hej, niedługo startuję krewetkarium pod taiwany i nurtuje mnie kilka kwestii, mam nadzieję, że coś podpowiecie. 1. Jako podłoże mam zamiar użyć amazonii new. Podłoże prawie roczne, także nie boje się...

    Wyświetlenia: 5091 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 030l - Badyle nad taflą - Dejv_95

    Witam Przedstawiam wam moją kosteczkę "aquaela" która dziś 5.11.2021 rozpoczęła swój żywot 😊 Inspiracją były inne piękne akwaria użytkowników forum A więc i ja spróbowałem swoich sił w sty...

    Wyświetlenia: 3024 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: piotrz23, prot, smolny i 339 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.