Lista działów


240l - Moje akwarium na konkurs - Seba13



Konkurs na najładniejsze akwarium roślinne.
Sponsor: CAL AQUA LABS i hurtownia NATTEC




Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Moja przygoda z akwarystyką trwa od około trzech lat. Zaczynałem od akwariów 20-30 l i krewetek red cherry. Później były rybki - neonki simulans. Następnie zgłębiałem tajniki utrzymania równowagi biologicznej w zbiorniku. Kupowałem coraz to nowe rośliny (nie wszystkie chciały współpracować z rybkami, a raczej na odwrót). Obecny zbiornik ma około 240l. Do tej pory doczekałem się kilku miotów zbrojnika L144 i Lda16. Podmianki staram się wykonywać co tydzień. Nawożenie roślin - tabletki pod korzenie. Na razie tyle. Wszystko rośnie i cieszy oczy. I pomyśleć, że dwa lata temu w akwarium sterczał korzeń prawie nie porośnięty, a dno składało się ze żwirku i kilku sterczących anubiasów. Wszystko wymaga cierpliwości i ciągłej nauki. Nie wiem, czy obecny stan zbiornika kwalifikuje go, by wystąpić w konkursie - ale czemu nie spróbować? Tyle pracy mojej i tych wszystkich żyjątek zasługuje na uwagę :D
Załączniki
DSC_1664.JPG
Moje akwarium
(1.35 MiB) Pobrane 3044 razy

Seba13
Początkujący

Posty: 1
Dołączył: 01 lis 2017, 13:47

02 lis 2017, 13:02 Re: Moje akwarium na konkurs  (#2)  

Wystartować zawsze możesz ale raczej szanse marne.
Popatrz na zbiorniki forumowiczów.

Avatar użytkownika
dust
Aktywny użytkownik

Posty: 515
Dołączył: 27 paź 2012, 16:59
Miasto: Konin/Poznań

07 lis 2017, 12:13 Re: Moje akwarium na konkurs  (#3)  

dust napisał(a):Wystartować zawsze możesz ale raczej szanse marne.
Popatrz na zbiorniki forumowiczów.


Może i marne ale należy docenić samą chęć startu. W tym roku pewnie nie wygra ale może zarazi się pasja która właściwie pielęgnowana pozwoli mu wygrać za 10 lat.

Swoją drogą docenić należy samą kondycję roślin :)

Avatar użytkownika
bielu1985
Stały bywalec

Posty: 484
Dołączył: 21 lis 2012, 13:59
Miasto: Ogrodzieniec

Wspieram stronę kontem Premium

14 lis 2017, 12:44 Re: Moje akwarium na konkurs  (#4)  

Seba13 przeczytaj uważnie wytyczne konkursu i postępuj krok po kroku. Podstawa : foto całego akwa. od frontu, opis szkła itd. To ważne przy punktacji. Nieważne jakie jest twoje akwarium i które miejsce zdobędziesz. Satysfakcjonujący jest już sam udział. Każdy może zgłosić swoje akwarium i im więcej prac tym więcej zabawy i oczywiście emocji. Pozdrawiam. Krzychu.

korzon
Aktywny użytkownik

Posty: 538
Dołączył: 09 paź 2016, 10:17
Miasto: Wałbrzych










Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.