Jesteś tutaj: Serwis Forum Forum ogólne


Konkurs ADA Poland dla Czytelników SerwisuDyskusje ogólne oraz posty nie pasujące do innych działów + nowy temat

27 mar 2012, 19:40 Konkurs ADA Poland dla Czytelników Serwisu  (#1)  

Obrazek

Konkurs dla Czytelników roslinyakwariowe.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału konkursie, do wygrania pakiet produktów Aqua Design Amano o wartości 500zł.

Pakiet zawiera:
:arrow: podłoże ADA Amazonia NEW [9l]
:arrow: substrat Power Sand Special S [2l]
:arrow: nawóz Brighty K
:arrow: nawóz Step 1
:arrow: nawóz Step 2
:arrow: nawóz Step 3
:arrow: 207-stronicowy katalog produktów ADA z praktycznymi poradami nt. założenia i pielęgnacji zbiornika Nature Aquarium

Nagrody ufundowane przez: ADA Poland, redakcja roslinyakwariowe.pl


Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Posiadać konto założone przed 27 marca 2012
2. Posiadać na koncie minimum 50 postów na FORUM
3. Napisać w tym wątku w kilku zdaniach:

Dlaczego Twoim zdaniem firma ADA jest wyjątkowa i co wyróżnia ją spośród wielu innych firm na rynku akwarystycznym.

Najciekawsza wypowiedź zostanie nagrodzona pakietem produktów ADA.

Konkurs trwa w dniach: 27.03.2012 - 5.04.2012

Wynik zostanie ogłoszony 5.04.2012 w tym wątku oraz na stronie głównej Serwisu roslinyakwariowe.pl


Avatar użytkownika

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 4122
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

27 mar 2012, 19:54   (#2)  

Cały zespół ADA to nie tylko sklep ani grupa ludzi, Oni wyznaczają nowe ścieżki w akwarystyce, gdyby nie ADA nie mieli byśmy stylu Nature, ani cudownego podłoża Amazonia, ADA dzięki swojej galerii umożliwia nam stworzenie czegoś nowego, a nie tych starych oklepanych aranżacji. Takie jest moje zdanie ;)

Avatar użytkownika

OjGeN
Znający temat
 
Posty: 1278
Dołączył: 26 sty 2011, 18:20
Miasto: Gliwice

27 mar 2012, 20:10   (#3)  

ADA jest to niezwykła firma.
Wprowadziła do świata akwarystyki bardzo wiele.
Np.Styl Nature dzięki któremu ludzie mogą w najprzeróżniejszy sposób tworzyć prawdziwe krajobrazy w swoich domach.
Jest to teraz wielki przełom w akwarystyce,ADA stworzyła niezastąpioną linię produktów, która staje się bezkonkurencyjna w stosunku do innych firm.
I to ją właśnie wyróżnia spośród innych.
Ponadto ADA pokazuje całemu światu swoje zbiorniki,z których ludzie mogą korzystać pomysły na swoje aranżacje.
Myślę, że gdyby ADA nie istniała poziom wiedzy w akwarystyce byłby dużo mniejszy.
To jest moje zdanie na ich temat.skate2255
Zainteresowany tematem
 
Posty: 157
Dołączył: 07 lip 2011, 23:02

27 mar 2012, 20:25   (#4)  

Jako jedyna na świecie wyznaczyła zupełnie nowe dotychczas nieznane nurty w akwarystyce roślinnej wzorując się w dużej mierze na otaczającej nas wokoło naturze, czego aranżacje typu nature są najlepszym i nieocenionym przykładem.
Ostatnio edytowano 27 mar 2012, 21:00 przez ariks, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika

ariks
Zaawansowany użytkownik
 
Posty: 750
Dołączył: 11 mar 2009, 15:34
Miasto: Ropczyce - Podkarpacie

27 mar 2012, 20:28   (#5)  

AQUA DESIGN AMANO to światowej klasy japońska firma produkująca bardzo szeroką gamę profesjonalnych produktów przeznaczonych do akwarystyki roślinnej - jak podłoża, nawozy, narzędzia, oświetlenie, systemy CO2 moim zdaniem, które jest poparte wielką ilością akwarystów którzy doświadczeniami w prowadzeniu zbiorników roślinnych przy ich użyciu, produkty ADA nie mają sobie równych.

I dodam jeszcze że Nature aquarium to styl projektowania słodkowodnych akwariów roślinnych zaprojektowanych przez pana Takashi Amano z Japonii, który czerpiąc z tradycji ogrodnictwa japońskiego przez długoletnie doświadczenie podniósł projektowanie zbiorników roślinnych do rangi sztuki. Działalność jego firmy Aqua Design Amano, a zwłaszcza organizowane od kilku lat konkursy na najlepsze akwaria roślinne (akwarium naturalne), przyczyniły się do popularyzacji tej gałęzi akwarystyki.
Dla mnie tej firmie nikt nie dorówna ich akwaria i sprzęt to nie są zwykłe przedmioty tylko
arcydzieła które pięknie się prezentują wykonaniem i prezentacją marzę zawitać w ich progach akwarystyki. Są największymi przedstawicielami akwarystyki słodkowodnej na całym świecie. Tyle ode mnie pozdrawiam

Avatar użytkownika

Damian92
Zainteresowany tematem
 
Posty: 296
Dołączył: 13 lip 2010, 20:53
Miasto: Wyszków

27 mar 2012, 20:39   (#6)  

ADA to wyjątkowa firma, która w znacznym stopniu i pod wieloma względami wyróżnia się na tle innych firm akwarystycznych. Po pierwsze wyznacza prawie niedoścignioną jakość produktów akwarystycznych począwszy od oświetlenia, filtrów, akwariów i innych akcesoriów a skończywszy na specjalnych podłożach i dodatkach do nich. Po drugie na czele ADA stoi obecnie najbardziej szanowany akwarysta i akwa-designer na świecie - Pan Takashi Amano, którego autorytetu nie sposób podważyć, spod którego ręki wychodzą najwspanialsze aranżacje akwarystyczne na świecie. Po trzecie i ostatnie ADA daje możliwość nam zwykłym ludziom stworzenia wspaniałego krajobrazu, fragmentu dzikiej natury w naszym domowym zaciszu i niewątpliwie ogromnej satysfakcji z tego, dzięki czemu każdy dzień przynosi nam mnóstwo radości z oglądania magii i piękna podwodnego świata.
Akwarystyka - moje hobby.

Avatar użytkownika

Miedziany
Poznaje temat
 
Posty: 137
Dołączył: 10 lut 2010, 13:49
Miasto: Opole

27 mar 2012, 20:58   (#7)  

Gdyż jest jedyna i niepowtarzalna.Kravcu
Poznaje temat
 
Posty: 136
Dołączył: 02 sie 2011, 19:45

27 mar 2012, 21:06   (#8)  

AQUA DESIGN AMANO to firma produkująca profesjonalne produkty przeznaczone do akwarystyki roślinnej zbiorniki stawiane na produktach ADA są świetne. Działalność firmy Aqua Design Amano, a zwłaszcza organizowane od kilku lat konkursy na najlepsze akwaria roślinne, przyczyniły się do popularyzacji tej gałęzi akwarystyki(akwaria naturalne).
Po za tym na tę firmę prowadzi Takashi Amano najbardziej szanowany akwarysta i akwa-designer na świecie. Te produkty pozwalają prowadzić akwaria naturalne w bardzo łatwy i przejrzysty sposób. W szczególności jest także wyjątkowa, ponieważ jako jedyna produkuje cały osprzęt do założenia takiego zbiornika.xdnikoxd
Poznaje temat
 
Posty: 137
Dołączył: 12 kwi 2011, 20:04
Miasto: Szastarka/Kraśnik

27 mar 2012, 21:22   (#9)  

Dlaczego Twoim zdaniem firma ADA jest wyjątkowa i co wyróżnia ją spośród wielu innych firm na rynku akwarystycznym.

Uważam, że firma ADA jest wyjątkowa i wyróżnia się spośród wielu innych firm akwarystycznych profesjonalnym podejściem do klienta. ADA jest organizacją, która działa na całym świecie i z wielkim powodzeniem sprzedaje swoje produkty i wprowadza coraz bardziej innowacyjne pomysły na rynek akwarystyczny. Ponadto ADA wyznacza nowe trendy w kreacji podwodnego świata, za którym podążają akwaryści na całym świecie.

Właśnie te wspomniane czynniki czynią firmę ADA najlepszą na rynku akwarystycznym.

Avatar użytkownika

kkobus1
Stały bywalec
 
Posty: 456
Dołączył: 24 maja 2009, 01:47

27 mar 2012, 21:29   (#10)  

ADA jak już sama nazwa wskazuje jest to "Aqua Design Amano" firma która uzyskała pefekcję w dziedzinie akwarystyki roślinnej słodkowodnej w której inspiracją jest sama natura.Firma ADA jest bezkonkurencyjna nie dla tego że ma super zbiorniki i extra naturalne aranżacje prowadzone z chirurgiczną precyzją , ale dlatego że wszystkie ich produkty są super jakości po prostu idealne.ADA jest najlepsza na rynku bo zdecydowała się na produkcję każdego gadżetu który jest potrzebny akwaryście.System CO2 ,linia nawozowa,podłoża , dekoracje,filtry ,szkła ,lampy , szafki i najlepszy w tym wszystkim jest ten innowacyjny design , zgranie kolorystyczne wykonanie i oczywiście funkcjonalność na pierwszy miejscu.Nie ma takiej firmy która by zadowoliła kogoś swoimi produktami jak ADA.
Są firmy które specjalizują się w oświetleniu inne zaś zajmują się podłożami i nawozami , a jak znajdzie się firma która zajmuje się szerszym asortymentem do akwarystyki to design się nie klei.W firmie Pana Amano wszystko jest przemyślane aby każdy produkt który kupimy zgrywał się z innymi tak aby po zakupie całego sprzętu nam potrzebnego do założenia akwarium roślinnego od zera bylibyśmy zadowoleni i zachwyceni. A aranżacje jakie nam ADA ukazuje to jest potwierdzenie tego że gdy przejdziemy na ADę nie pożałujemy i własnie dzięki ich produktom będziemy w stanie stworzyć aranżację Nature w przepięknym opakowaniu(calutki przepiękny osprzęt) .Dziękuję.
pawelrygol90@wp.pl

Avatar użytkownika

Dzejson90
Aktywny użytkownik
 
Posty: 536
Dołączył: 02 kwi 2011, 16:13
Miasto: Gogolin

27 mar 2012, 22:26   (#11)  

ADA to już osobny nurt akwarystyki roślinnej. Żadna inna firma nie dostarcza tak określonej grupy produktów z doskonale opisanym systemem prowadzenia zbiornika. ADA to gotowy przepis na sukces, doskonale współgrająca gama produktów, od podsypek, przez podłoże i nawozy po oświetlenie i filtrację.

Żadna inna firma nie przywiązuje takiej uwagi do wykonania swoich produktów, mają być one nie tylko funkcjonalne, ale także przyciągać wzrok, jednocześnie doskonale współgrając ze zbiornikiem, nie odwracając uwagi od tego co najważniejsze, tworząc z nim harmonijną jedność.

ADA to także, a może przede wszystkim, duch japońskiego wizjonera akwarystyki, zawarty w każdym z oferowanych produktów.

Avatar użytkownika

Peterpl
Stały bywalec
 
Posty: 424
Dołączył: 08 sty 2009, 15:24
Miasto: Głogów / Wrocław

27 mar 2012, 23:46 Witam  (#12)  

Myślę,że jest wyjątkowa ponieważ wszystkie jej produkty są bardzo dobrze wykonane i jedyne w swoim rodzaju.Zaczynając od podłoży-żadna firma nie ma dostępnych tylu modeli podłoża co ADA,kilkunastoletnie badania i obserwowanie zbiorników na podłożach ADA pozwoliła im doprowadzić je chyba do perfekcji. Dostępność ich produktów na świecie także ją wyróżnia na tle innych producentów.To ADA jest Królem na rynku akwarystycznym inne firmy mogą tylko się uczyć i ich naśladować. Muszę też wspomnieć o wyjątkowym Design-u ADY te wszystkie butle CO2,nożyczki,indykatory i wiele innych są boskie-po prostu jest tam masa ludzi którzy wiedzą jak upiększyć zbiorniki i od kilkunastu lat bardzo dobrze im to wychodzi...

Avatar użytkownika

grzesio25031988
Poznaje temat
 
Posty: 74
Dołączył: 18 mar 2011, 12:11
Miasto: Siedlce

28 mar 2012, 00:35   (#13)  

Dlaczego wyjątkowa? ADA to przede wszystkim stu procentowa pewność że kupujesz produkt najwyższej jakości, wyprodukowany z najlepszych materiałów i co najważniejsze stworzony przez człowieka który dużą część życia poświęcił na podziwianiu piękna natury, który swoją pasją potrafił zarazić całe rzesze akwarystów na całym świecie i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, który pomimo upływu lat wciąż zaskakuje nowymi pomysłami i produktami, dzięki którym każdy z nas w zaciszu domowym może stworzyć swój kawałek natury. Dlatego właśnie uważam że zarówno firma ADA jak i sam Takashi Amano zasługują na miano wyjątkowych.

Avatar użytkownika

Tiger_m
Zainteresowany tematem
 
Posty: 211
Dołączył: 10 sty 2005, 23:02
Miasto: Bytom

28 mar 2012, 02:12   (#14)  

Są różne zdania na temat firmy ADA, jej produktów i ich zwolenników.
Gro użytkowników tego forum, jak i nie zrzeszonych tu akwarystów uważa Pana Amano za swojego guru, a oferowane przez Jego firmę artykuły za najlepsze i najskuteczniejsze.
Jest również wielu przeciwników nurtu ADA, którzy nie widzą w nim postępu, innowacyjnych rozwiązań, ani dążenia do perfekcji, a łamanie zasad tradycji, komercję i przesadyzm.
Wydaje mi się, że dyskusje i spory na tym gruncie nie znajdą nigdy polubownego rozwiązania, gdyż każda ze stron przedstawia argumenty zrozumiałe i oczywiste tylko dla jej wyznawców.
Pomijając jednak owe zwady, podejście do akwarystyk roślinnej, zapominając o kwestii jej podwalin leżących w tradycji, czy też rozwoju i osiąganiu coraz to lepszych efektów dzięki nowym pomysłom Pana Takashi'ego Amano, nie wspominając o cenach...
...nie sposób zignorować jednego ze słów tworzących nazwę ADA-"Design".

Nikt nie zaprzeczy ideałowi tych produktów! Wszyscy wypróbowaliśmy twory innych firm, czy to ze względu na dostępność ADA, ich ceny, czy przekonania. Jednak kto jest w stanie pokazać asortyment jakiejkolwiek konkurencyjnej firmy (o ile konkurencja w tym wypadku może istnieć), będący tak doskonale wykonany, dopracowany w najmniejszym szczególe? Każdy nawet najdrobniejszy produkt-dyfuzor, termometr, szklany element osprzętu filtrów jest po prostu genialny! Nigdzie nie znajdziemy najmniejszej skazy! Nawet opakowania asortymentu ADA są niezwykle estetycznie wykonane. Jest to designerski ideał od początku do końca.

Estetyka wszystkiego spod ręki Pana Amano jest niepowtarzalna i niezaprzeczalnie genialna w każdym tworzącym ją drobiazgu.

I właśnie TO jest dla mnie wizytówką firmy. Rynek akwarystyczny powiększa się z dnia na dzień, ale żadna z firm (z całym szacunkiem dla Ich wkładu do rozwoju polskiej i światowej akwarystyki roślinnej) nie zbliżyła się nawet na wspomnianym gruncie do ADA.

Avatar użytkownika

ronin1124
Zainteresowany tematem
 
Posty: 286
Dołączył: 26 lut 2010, 03:02
Miasto: Wrocław

28 mar 2012, 09:20   (#15)  

Nie ma zbyt wiele do napisania - świetny produkt z mega silną marką,
która nie poprzestaje na standardowych kanałach komunikacji z Klientem.

W świecie akwarystycznym bez dwóch zdań kojarzony z najlepszą jakością.
Genialne rozwiązania dla pragmatyków.

Avatar użytkownika

thaz
Poznaje temat
 
Posty: 89
Dołączył: 06 lis 2011, 22:48
Miasto: Białystok

28 mar 2012, 10:59   (#16)  

A ja jeszcze dodam,że w liście nagród wkradł się chochlik i pozamieniał litery=autor raczej to zobaczy :) :)

Avatar użytkownika

grzesio25031988
Poznaje temat
 
Posty: 74
Dołączył: 18 mar 2011, 12:11
Miasto: Siedlce

28 mar 2012, 11:13   (#17)  

Firma ADA jest firma ktora produkuje wysokiej klasy produkty jak wspominali moi poprzednicy. Ale ma tez swoje wady, dlatego sadze ze pytanie nie powinno byc tak skonstruowane poniewaz pyta co w niej jej wyjatkowego a nie jakie ma zalety ale tez wady. Firma jak niektore osoby pisza/mowia bezkonkurencyjna co jest nieprawda. Firma ma konkurencje jest nia np.Eheim ktory tez produkuje wysokiej klasy produkty albo rowniez nasza polska firma roslinyakwariowe wystarczy porownac jakosc zrobienia zbiornika OW przez ra i przez ada zbiorniki wygladalyby jak od jednego producenta. Wspomnialem o wadach tak wiec glowna wada ada jest cena poniewaz jest moim zdaniem zawyzona. Nastepna wada bedzie konkurs IPLAC gdzie wyniki moim zdaniem nie sa prawidlowo "dobierane" poniewaz niektore prace z miejsc 200-300 nie ustepuja w niczym tym z 1-100 chociaz tez mozna ich zrozumiec poniewaz jest bardzo wiele prac ktore moglyby znalezc sie na 1 miejscu ale ono jest tylko jedno. Zalet moznaby wymieniac wiele jak pisali poprzednicy min. p.Amano wymyslil nowy styl nature, tak wlasciwie to znalazl a nie wymyslil poniewaz wiele obserwowal wyciagnal wnioski stworzyl "pare" akwariow i okazalo sie ze sa to kawalki rzek, jezior, ogrodow. Firma dopracowuje wszystko do perfekcji i wymysla nowe trendy.
Osobicie uwazam ze firma ADA jest jedna z najlepszych firm na swiatowym rynku akwarystycznym ale ma tez spora konkurencje.
Ostatnio edytowano 28 mar 2012, 15:06 przez Mortis, łącznie edytowano 1 raz
"Kto pyta, nie błądzi"...
Obrazek
<a href="http://www.roslinyakwariowe.pl/forum/viewtopic.php?t=41094&highlight=">Kliknij aby zobaczyć!</a>

Avatar użytkownika

Mortis
Aktywny użytkownik
 
Posty: 522
Dołączył: 07 lip 2011, 11:49

28 mar 2012, 11:59   (#18)  

Ciepłe wiosenne przedpołudnie, salon akwarystyczny...

Klient- Dzień dobry. Wie Pan interesuję się akwarystyką roślinną od niedawna i chciałbym założyć w miarę bezproblemowe akwarium. Nie za bardzo znam się na chemii, nawożeniu, dwutlenkach i innych takich w dodatku czasem wyjeżdżam i akwarium będzie pod opieką żony- więc chciałbym taki... wie pan cały system.....

Doradca- To znaczy?

K- No żeby wszystko do siebie pasowało: podłoże, światło, filtracja, nawożenie- nie chcę kombinować, dopasowywać i żyć w strachu, że się nie uda.

D- Jest kilka firm produkujących takie zestawy czy jak Pan powiedział system...

K- Aha... ważne... to wszystko musi być ładne wie Pan mamy nowe mieszkanie, żona pedantka, jak wrócę do domu ze sprzętem co wygląda jak z enerdowskiego demobilu to mnie za drzwi wystawi...

D- No to nam się pole wyboru zawęża... czy ma Pan jeszcze jakieś wymagania?

K- Tak... uczulony jestem na buble, nienawidzę tandety.... Tak już mam że jak już coś kupuję to chciałbym to kupić raz... może być kosztowne ale ma być trwałe i niezawodne.

D- No to zostaje Panu ADA.

K- Ada?- ale ja nie szukam kochanki tylko akwarium z całym osprzętem...

D- Spokojnie ADA to Aqua Design Amano- firma produkująca cały system do stworzenia pięknego akwarium- wszystko co potrzebne, do tego instrukcja 207stron know-how, wszystko piękne, perfekcyjnie wykonane i trwałe.

K- To super. Biorę! (...)Hmm.... żona mnie zabije jak zobaczy tą fakturę....

D- Spokojnie wypiszę specjalne potwierdzenie ,że takich kompletnych zestawów z tym filtrem i tą lampą jest kilka , może kilkanaście w Polsce więc prawdopodobieństwo, że mąż jej koleżanki z pracy ma taki sam zestaw jest praktycznie zerowe :)

Avatar użytkownika

moonrider
Znający temat
 
Posty: 1410
Dołączył: 21 paź 2010, 15:38

28 mar 2012, 14:23   (#19)  

ADA łączy doskonałą jakość swoich produktów z bezkonkurencyjnym designem, a także dzieli się swoimi doświadczeniem tworząc szeroki wachlarz porad dotyczących prawidłowego prowadzenia zbiornika roślinnego.

Avatar użytkownika

Szyszak
Poznaje temat
 
Posty: 121
Dołączył: 07 mar 2011, 21:01
Miasto: Podkarpacie, Tarnobrzeg

28 mar 2012, 15:42   (#20)  

Dlaczego... ponieważ firma powstała z ogromnej pasji do natury oraz akwarystyki połączonej z szacunkiem dla tradycji oraz kultury Japonii.

Avatar użytkownika

steehead
Aktywny użytkownik
 
Posty: 680
Dołączył: 23 maja 2009, 14:09

28 mar 2012, 17:29   (#21)  

Firma Aqua Design Amano wyróżnia się spośród innych firm akwarystycznych. Według mnie bardzo. ADA Company organizuje coroczny, największy na świece konkurs akwarystyczny zwany IALPC. Aby zaprezentować swój zbiornik nie trzeba wcale wpłacać żadnego wpisowego, ani ponosić żadnych kosztów. Trzeba po prostu wysłać zdjęcie swojego kawałka natury do profesjonalnego jury, które oceni naszą pracę. Wysoko ulokowane miejsca otrzymują nagrodę pieniężną. Myślę jednak, że najcenniejszą nagrodą jaką można dostać jest zaproszenie do Niigaty w Japoni przez samego pana Amano oraz udział w kilkudniowym seminarium. Inne firmy akwarystyczne pokroju polskiego Aquaela nie zapraszają akwarystów, aby ci mogli poznać sekrety ich produkcji. To właśnie wyróżnia Aqua Design Amano od reszty znanych firm akwarystycznych. Drugim argumentem, dlaczego ADA jest wyjątkowa jest sam założyciel - Takashi Amano. Ten pan w starszym wieku nie zamyka drzwi przed zwiedzającymi. Wręcz przeciwnie. Organizuje pokazy z zakładania akwariów. Każdy, kto będzie w Niigacie może w konkretne dni obejrzeć jego wystawę. Dla mnie najważniejsze jest jednak to, że pan Amano pokazuje, a zarazem uczy japońską młodzież jak poprawnie powinni oni opiekować się swoim małym skrawkiem natury. Myślę, że te argumenty na prawdę wyróżniają firmę ADA oraz samego założyciela pana Takashiego Amano spośród innych, światowych marek akwarystycznych.marian9669
Zainteresowany tematem
 
Posty: 234
Dołączył: 19 wrz 2009, 13:01
Miasto: Bydgoszcz

28 mar 2012, 17:52   (#22)  

To ja napiszę krótko:
ADA - Akwarystyka bez żadnych kompromisów.
Nie ma drugiej marki tak działającej na wyobraźnię i to wystarczy.GFR
Stały bywalec
 
Posty: 486
Dołączył: 17 paź 2010, 12:05
Miasto: Olsztyn

28 mar 2012, 19:03   (#23)  

A-Akwarium
D-Dzieło
A-Artysty

Dla mnie ADA - to: Pomysł
..........................Styl
..........................Produkt
..........................Wsparcie
..........................Prostota


Avatar użytkownika

aquamateo
Z dużym doświadczeniem
 
Posty: 3094
Dołączył: 04 sty 2010, 23:54

28 mar 2012, 21:01   (#24)  

ADA - zawsze się nada:

Gdy braknie Ci sił, by myśleć o solach,
To zaraz Ci przyjdzie ADA w opałach.
Nie ważne jak liczyć stosunek, czy skład,
To wszystko ułatwia adowski "szach mat".

Bo potas i azot i wspomnieć też fosfor
ma z całym systemem podłoża ten cel,
by wszystko współgrało, jak w żadnym systemie,
którego też mikro dobrano wybornie!

Dlaczego to ADA? Odpowiedź jest prosta:

Ni glona, ni pyłu, ni też krasnorosta
od samych zaczątków istnienia zbiornika,
Którego strażnikiem już nie jest Chuck Norris
Lecz firma to ta: AQUA DESIGN AMANO! :D :D :D
Ostatnio edytowano 29 mar 2012, 20:00 przez Godween, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika

Godween
Z dużym doświadczeniem
 
Posty: 4072
Dołączył: 02 maja 2011, 17:08

29 mar 2012, 15:54   (#25)  

Godween napisał(a): Jack Norris


Chuck Norris ;P

Avatar użytkownika

OjGeN
Znający temat
 
Posty: 1278
Dołączył: 26 sty 2011, 18:20
Miasto: GliwicePowiązane tematy
 • Pokarm dla Otosków i Kirysków Pigmejów

  Cześć. Chciałbym prosić o pomoc w doborze odpowiednich pokarmów dla moich ryb. Na rynku pokarmów jest ogrom i można się zgubić. Mam w akwarium Otosy i Kirysy Pigmeje. Chciałbym dla obu tych gatunków ...

  Wyświetlenia: 325 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

 • Clinton Corona a ADA Amazonia i RO

  Cześć wszystkim! Mam do Was pytanie odnośnie wymagań co do wody dla Clintonów. Da radę je trzymać w roślinniaku na podłożu ADA Amazonia ver. 2 i wodzie RO? Po podmiance i mineralizacji wody mam KH 2-2...

  Wyświetlenia: 298 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

 • Akwarium tarliskowe + dla mlodych na jednym obiegu.

  Siemka, jako że tra mi się palety [emoji847], pomyślałem że może bym spróbował. Mam akwarium 120x50x50 z szybą na środku, czyli 2x 60x50x50. I teraz jak je połączyć by były w jednym obiegu np na jedn...

  Wyświetlenia: 954 | Odpowiedzi: 18 czytaj więcej...

 • Nawozy VIMI konkurencją dla ADA

  nawozy-vimi.jpg VIMI wprowadziło do oferty nowe, skoncentrowane nawozy w małych buteleczkach - podobnie jak ADA. W ofercie ADA znajdziemy żelazo (jako ADA ECA) i hormony roślinne przydatne do rege...

  Wyświetlenia: 6015 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

 • 025l - Akwarium LT dla bojownika

  Małe akwarium low tech dla bojownika. Aranżacja w stylu trójkątnym zbudowana na czarnej lawie i spider wood. Zbiornik ma 1,5 roku jest prowadzony na substracie i wodzie RO. Lokatorem jest bojownik HMP...

  Wyświetlenia: 2352 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

 

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5Użytkownicy przeglądający ten dział: misiek99999 i 143 gości

Copyright © 2001-2023 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.