Do niedzieli włącznie przyjmujemy zamówienia na ryby i rośliny z realizacją po weekendzie:   ZOBACZ RYBY    |     ZOBACZ ROŚLINY
Jesteś tutaj: Serwis Forum Aquascaping Inspiracje


Konkurs Primus Inter Pares 2011Znalezione w sieci inspiracje. Układanie kamieni i korzeni - pomoc w aranżacji. + nowy temat

02 maja 2011, 11:25 Konkurs Primus Inter Pares 2011  (#1)  

Czy pasjonujesz się akwarystyką? Czy posiadasz szeroką wiedzę na jej temat? Czy lubisz wyzwania? Czy chciałbyś zdobyć atrakcyjne nagrody?

I - wreszcie - czy marzysz, aby Twoje nazwisko poznali akwaryści z całej Polski? Zatem mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! W imieniu organizatora i sponsora - firmy AQUAEL - oraz MAGAZYNU AKWARIUM - patrona medialnego tego wydarzenia - mamy zaszczyt zaprosić Cię do udziału w trzeciej edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES!

Konkurs Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES organizowany przez AQUAEL narodził się przed dwoma laty jako jedna z imprez mających uświetnić obchodzony w 2009 r. jubileusz 25-lecia działalności tej firmy. Jednak olbrzymie zainteresowanie, jakie towarzyszyło premierowej edycji sprawiło, że praktycznie od razu została podjęta decyzja o przekształceniu Konkursu w imprezę cykliczną, rozgrywaną corocznie. W ubiegłym roku do drugiej edycji zgłosiło się ponad 300 chętnych, zaś o wysokim poziomie ich merytorycznej wiedzy najlepiej świadczyły minimalne różnice punktowe pomiędzy laureatami pierwszych miejsc.

Dwie pierwsze edycje miały charakter testu, a w zasadzie testów. Uczestnicy zgłaszający się do Konkursu najpierw zmagali się z testem eliminacyjnym, rozwiązując go w swoich domach za pośrednictwem Internetu, zaś na pięćdziesięciu najlepszych czekał pisemny test finałowy rozgrywany w Warszawie.

Tegoroczna, trzecia edycja Konkursu będzie jednak zupełnie inna! Podobne pozostają tylko zasady rejestracji i eliminacje. Wystarczy wysłać w terminie od 1 czerwca do 15 października 2011 swoje zgłoszenie mailowe na adres konkurs@aquael.pl wraz z podaniem nazwiska, imienia i telefonu kontaktowego. W sobotę 22 października o godz. 12.00 każdy z uczestników otrzyma drogą mailową test z zakresu ogólnie pojętej wiedzy akwarystycznej, na którego wypełnienie i odesłanie będzie miał dokładnie godzinę. Dalszy etap Konkursu będzie przebiegać inaczej.

Przede wszystkim, przepustkę do finału otrzyma zaledwie 25 zwycięzców eliminacji (a nie 50 tak jak dotąd). Finał nie będzie miał formy testowej, ale interaktywną w formie teleturnieju. Składać się będzie z kilku etapów, podczas których eliminowani będą kolejni uczestnicy. Na najlepszych czeka runda finałowa składająca się z pytań zadawanych im bezpośrednio przez ekspertów. Jesteśmy przekonani, że taka forma Konkursu uczyni go dużo bardziej interesującym i doda mu dodatkowych emocji. Każdy uczestnik finału otrzyma nagrodę rzeczową, zaś dla zwycięzców będą one wyjątkowo atrakcyjne!

Co więcej, Finał będzie miał charakter otwarty - zapraszamy na niego nie tylko jego uczestników, ale również wszystkich, którzy będą chcieli śledzić ich zmagania. Dla wszystkich obecnych planowane są liczne dodatkowe atrakcje takie jak wystąpienie Gościa Specjalnego (AQUAEL już teraz zapowiada, że będzie to wyjątkowy prelegent z zagranicy!) oraz prezentacja najnowszych wyrobów firmy, w tym przedpremierowy pokaz długo oczekiwanego zestawu do akwarystyki morskiej REEFMAX 100.

Redakcja MAGAZYNU AKWARIUM zapowiada premierę Nagród im. Dariusza Firleja przyznawanych w drodze plebiscytu w kategoriach: Redaktor Akwarystyki, Fotograf Akwarystyki i Reporter Akwarystyki. Podczas finału nastąpi rozstrzygnięcie plebiscytu i wręczenie nagród.

Wielki Finał trzeciej edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES zostanie rozegrany w sobotę w końcu listopada lub w pierwszej połowie grudnia 2011 r. w Warszawie. Jego dokładny termin i lokalizację, jak również listę nagród, nazwisko Gościa Specjalnego, skład jury oraz pełny regulamin Konkursu zostanie opublikowany w czerwcowym numerze MAGAZYNU AKWARIUM.

Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco stron internetowych www.aquael.pl oraz
www.magazynakwarium.pl, gdzie będą zamieszczane najświeższe informacje na ten temat. Już teraz zapraszamy do zgłaszania się do Konkursu. Jest to bowiem świetna okazja nie tylko do zyskania sławy i atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim do sprawdzenia się w konfrontacji z innymi oraz przeżycia niezwykłej akwarystycznej przygody!

żródło: Magazyn Akwarium


Avatar użytkownika

roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 3895
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków
Powiązane tematy


Recenzje

Ładowanie...

Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

 

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości

Sklep akwarystyczny - produkty ADA (Aqua Deign Amano)
Copyright © 2001-2021 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.