Pokarmy Tetra Fresh Delica
Jesteś tutaj: SerwisForumPielęgnacjaRyby


Molinezja nie może utrzymać się w poziomieRyby w akwarium roślinnym - dobór gatunków. Pielęgnacja i karmienie. Choroby i pasożyty.
Moja ryba Molinezja nie może utrzymać się w poziomie przechyla się albo na boki albo głową w dół ale pływa. Ostatnio zauważyłem że nie pływała po akwarium tylko siedziała na dnie a gdy podchodzilem do akwarium zaczynała pływać po akwarium jakby była zdrowa.Kiedy wsypię pokarm to co zacznie opadać ryba stara się złapać i zwykle się jej udaje.Zauważyłem to około 3 dni temu kiedy siedziała na dnie równowagę straciła dzisiaj. W akwarium miałem dziwne glony wyglądały jak płatki dla ryb i całe podłoże było nimi obklejone kolor miały blado zielony, po podmianie znikają zostało ich trochę na szybie. Akwarium ostatnio zaniedbałem i nie robiłem podmian z powodu braku czasu. temperaturę podniosłem z 26 stopni na 28 stopni
Ph: 7
Mam 6 roślin liścistych (nazw nie pamiętam)
Swietlówkę (24W) świecę po powrocie ze szkoły 13:30 -14:30

Ps: Światło zaświeciłem dzisiaj około pół godziny temu (zapomniałem) I ryba straciła dolegliwosci pływa już normalnie pokarm pobiera normalnie.Co to mogło być?
Może to być wina słabego napowietrznia? Ponieważ pompa wczesniej nie napowietrzała (przchyliła się i nie leciały bąbelki)

Avatar użytkownika

Skalmar
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył: 11 gru 2016, 17:09

 

Problemy z pęcherzem pławnym, małe szanse na uratowanie.


Avatar użytkownika

Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl
 
Posty: 9989
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda

Serwis roslinyakwariowe.pl


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszym doświadczeniem. zamów e-Magazyn na e-mail

Sklep internetowy

Wysyłkowy sklep akwarystyczny z
bogatą ofertą sprzętu i akscesoriów do
pielęgnacji akwarium.
idź do sklepu


Użytkownicy przeglądający ten dział: jarek859