Kupujący akceptując regulamin zakupów rozumie, że oferta sklepu internetowego nie jest tożsama z ofertą stacjonarną i składa zamówienie na oferowane produkty z oferty ponad 10.000 towarów.
 
Zamówienia na produkty, których nie ma w danej chwili w naszym magazynie realizujemy w terminie do 14 dni roboczych, jeśli są dostępne w hurtowniach lub na magazynie dostawcy/importera. W przypadku gdy któryś z produktów wykonywany jest na zamówienie klienta lub wymaga dłuższego czasu dostawy - klient jest informowany o tym na karcie produktu (dotyczy to m.in. aluminiowych pokryw oświetleniowych, akwariów OptiWhite oraz szafek oraz wszystkich produktów na indywidualne zamówienie).
 
Większość produktów jest dostępna w ciągłej sprzedaży, jednak może zdarzyć się, że ze względu na dużą sprzedaż lub nieprzewidzianą sytuację (opóżnienie ze strony dostawcy, przerwy świąteczne, święta narodowe), mogą wystąpić chwilowe braki lub opóźnienia w dostawie, wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć.

W takim przypadku Klient zostaje o tym poinformowany droga elektroniczną na stronie informującej o statusie zamówienia.

Zamawianie żywych roślin

Regularne świeże dostawy roślin docierają bezpośrednio z plantacji producentów zza granicy (z Danii, Holandii, Czech i Singapuru). Dostawy zawierają rośliny zamawiane przez Klientów za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zlecenia na plantacje wysyłane są w każdą niedzielę, rośliny docierają do sklepu w ciągu kolejnego tygodnia, wysyłki następują w kolejnym tygodniu (oprócz piątków). Część gatunków jest cały czas na stanie, jednak z uwagi na specyfikę żywego towaru nie ma możliwości aktualizowanie tej informacji na bieżąco na łamach strony internetowej.

Na karcie produktu każdej rośliny oraz podczas składania zamówienia informujemy dokładnie o możliwości zastosowania zamienników w przypadku braku któregoś gatunków w dostawie. W przypadku braku informacji o zamiennikach w komentarzu do zamówienia, które składa Klient, sklep zastrzega sobie możliwość przesłania dowolnego zamiennika wybranego przez specjalistów sklepu zbliżonego do zamówionej gatunku/odmiany w oparciu o posiadaną specjalistyczną wiedzę.
 

Zapytania o dostępność

Jeśli chcą Państwo zapytać o dostępność produktu, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego
 Baza wiedzy akwarystycznej


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży akwarystycznej.

 

 

Sklep akwarystyczny

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin.
Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje zamówienie).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5


Czytaj więcej o odbiorze osobistym

 

 
Facebook Login
Copyright © 2001-2022 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.