Z uwagi na bardzo skąpą wiedzę właścicieli sklepów zoologicznych i rozbieżne informacje krążące w sieci nt. zakładania akwarium, redakcja Serwisu bardzo często otrzymuje pytania:
jak podejść do tematu założenia akwarium? Czy potrzebny jest jakiś projekt? Ile dni tworzyć kompozycję w zbiorniku? Kiedy nalewać wodę, sadzić rośliny i wpuszczać pierwsze zwierzęta ?
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników redakcja Serwisu postanowiła objąć opieką merytoryczną jednego z akwarystów, który zakłada właśnie pierwsze akwarium roślinne.
Zwracamy szczególną uwagę na odpowiedzialne podejście ze strony akwarysty - plan założenia akwarium rozpoczął od przygotowania zbiornika i projektu obsady roślinnej, która poddał do dyskusji na naszym forum.


{PAGINATION}
{PAGE_NUMBER}
Komentarze do materiału na forum dyskusyjnym
Pokaż komentarze (9) Przejdź do wątku na forum