Reklama

Filtry Oase
     

Nowe relacje

Otwarcie Akwarium w Płockim…

W dniu 22.12.2016 w Płockim Ogrodzie Zoologicznym dokonano uroczystego otwarcia akwarium. Fakt ten odbył się przy…

Jak aktualnie wyglądają akwaria…

Podczas Nature Aquarium Party uczestnicy japońskiej imprezy odwiedzili galerię akwariów Aqua Design Amano. Zapraszamy…

Popularne relacje

Akcenty akwarystyki roślinnej…

Zapraszamy do obejrzenia akcentów akwarystyki roślinnej na Targach i Wystawie AquaJura 2016, które odbyły się na…

Chorzowskie ZOO - wideorelacja

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Chorzowskiego Ogrodu Zoologicznego, przygotowanej przez jednego z naszych…

Online

W tej chwili Serwis przegląda 11850 gości oraz 104 zalogowanych użytkowników.

roslinyakwariowe.pl - Profesjonalna Akwarystyka Roślinna
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/stories/galerie/dreamnight-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Fotorelacja z "Wieczoru Marzeń" w ZOO Wrocław

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/stories/galerie/dreamnight-2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Fotorelacja z


Tegoroczny "Wieczór Marzeń” odbył się 1 czerwca w Dniu Dziecka na terenie ZOO WROCŁAW.
W ten wyjątkowy wieczór ogród zoologiczny był otwarty dla wszystkich dzieci niepełnosprawnych, przewlekle chorych ich rodzin, oraz opiekunów.

Nasza Redakcja po raz drugi wzięła udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Radość którą mogliśmy podarować dzieciom jest jednak niczym w porównaniu do tego ile od nich otrzymaliśmy.

Dzięki akcji "Reklama od serca", w której można było wziąć udział za pośrednictwem  naszej strony internetowej - udało nam się sprawić by w trakcie tego wyjątkowego wieczoru nikt nie opuścił ZOO z pustą łapką.

Nasza Redakcja podobnie jak w roku poprzednim przygotowała dla dzieci pamiątkowe buttony graficzne, które będziemy rozszerzać o kolejne projekty w latach następnych. Mamy nadzieję iż dzieci będą mogły je kolekcjonować jako sympatyczną pamiątkę tego wydarzenia.

Każdy dzieciaczek otrzymał żelki Haribo® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Haribo), lizaki, ciastka, a na najbardziej aktywnych uczestników zabaw przygotowaliśmy przemiłe pluszaki.

Dzięki zaangażowaniu dzieci na płótnie powstawał piękny, wspólny obraz - oczywiście o tematyce akwarystycznej. Dodatkowo dzieciaczki miały możliwość wykonania rysunków.

Bardzo dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek, radość dzieci była naprawdę ogromna a do naszej redakcyjnej koleżanki ustawiła się spora kolejka oczekujących na pomalowanie :)

Ponieważ nad dzieciaczkami czuwali rodzice i opiekunowie, dla nich również nie zabrakło niespodzianek, otrzymywali oni od nas kosmetyki firmy Tołpa® (otrzymane dzięki współpracy z firmą Torf corporation, właścicielowi marki Tołpa®).

Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne, z którym współpracujemy przy organizacji “Wieczoru Marzeń”, również zapewniło dzieciakom moc atrakcji. Jedną z najciekawszych zabaw cieszących się sporym zainteresowaniem było - łowienie rybek w akwarium. Młodzi akwaryści malowali także rybki z odlewów gipsowych oraz otrzymali wspaniałe upominki, słodkości i napoje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli wesprzeć Akcje “Wieczór Marzeń” w ZOO. W szczególności firmom, które wykupując u nas reklamę w ramach akcji "Reklama od serca", pomogły nam zapewnić dzieciom moc atrakcji.

Haribo Sp. z o.o.
MEBLER Roman Staśkiewicz, Głuchołazy - producent mebli
Bożena Garbacz Sojka, Głuchołazy (osoba prywatna)
roslinyakwariowe.pl

Za pomoc w organizacji dziękujemy Irinie Cherevatej, Kasi Knapek, oraz forumowiczom: Michałowi Grzeszczakowi i Antkowi Smolińskiemu.

Serdecznie dziękujemy Wrocławskiemu Towarzystwu Akwarystycznemu za wspaniałą współpracę.

Galeria

{gallery slider=boxplus.slider}images/stories/galerie/dreamnight-2012{/gallery}

Komentarze

Komentuj na forum w tym wątku.Forum Dyskusyjne

Serwis roslinyakwariowe.pl


 
 Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad 44 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się naszyn doświadczeniem.  

     zamów e-Magazyn na e-mail

Salon firmowy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzin naszego
sklepu i galerii akwariów roślinnych.

Poniedziałek-piątek: 12:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

mapa dojazdu 

 

×
Subskrybuj za darmo e-Magazyn z nowościami na stronie zapisz się