Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Targi AquaZoo 2011 w Poznaniu



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.


 

Ankieta: Czy wybierasz się w dniach 22-23 października do Poznania

Tak
6
43%
Nie
5
36%
Nie wiem
3
21%
 

Liczba głosów : 14

20 cze 2011, 12:38 Targi AquaZoo 2011 w Poznaniu  (#1)  

Obrazek

aquazoo
spotkanie ludzi z pasją!

Welonki, mieczyki, a może pająki ptaszniki lub żółwie? Te i inne okazy będzie można zobaczyć jesienią w Poznaniu. Miłośnicy ryb akwariowych, jaszczurek, węży, pająków spotkają się w dniach 22-23 października 2011 na terenach Międzynarodowych Poznańskich podczas kolejnej edycji targów Aquazoo.

Do tej pory targi Aquazoo odbywały się co 2 lata, zwykle na początku roku. Zmienił się nie tylko termin wydarzenia, ale także tematyka.

- Zgłaszały się do nas osoby zafascynowane gadami, płazami czy owadami i pytały czy zorganizujemy imprezę przeznaczoną specjalnie dla nich. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że targi Aquazoo poszerzą swój zakres tematyczny o terrarystykę. - mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu Aquazoo.

Do udziału w targach zapraszamy hodowców, producentów akwariów i terrariów, wyposażenia i akcesoriów, pokarmów, preparatów pielęgnacyjnych i leczniczych oraz usług związanych z prowadzeniem akwarium i terrarium. Dla wystawców udział w targach jest okazją do prezentacji nowości targowych, najpiękniejszych okazów zwierząt i spotkań z klientami.

Targi Aquazoo cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających. Piękne ekspozycje, prezentacje i prelekcje oraz możliwość spotkań z akwarystami z wieloletnim doświadczeniem przyciągają do Poznania tysiące miłośników tego hobby. W tym roku zwiedzających będzie jeszcze więcej, dołączą do nich pasjonaci terrarystyki. Równolegle na terenach MTP odbędzie się Wystawa Psów Rasowych oraz Salon modelarstwa Zabawek i Gier Towarzyskich HOBBY.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach Aquazoo w dniach 22-23.10.2011 na terenach MTP.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.aquazoo.mtp.pl


Obrazek

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

20 cze 2011, 14:30   (#2)  

Byłem ostatnio na Pet Fair w Łodzi, na pewno pojawię się w wrocławskiej ZooBotanice i z chęcią wybrałbym się również do Poznania na AquaZoo jednak dojazd do Poznania jest ode mnie straszny i raczej nie uda mi się tam pojawić. A szkoda bo uwielbiam wszelkie imprezy o tematyce akwarystycznej, w szczególności te duże.

Avatar użytkownika
tetrael
Początkujący

Posty: 6
Dołączył: 15 sty 2006, 13:56
Miasto: Będzin

27 paź 2011, 22:19   (#3)  

Wprawdzie nie wziąłem udziału w ankiecie, ale na targi udało mi się wybrać w niedziele.
Czas trzeba było podzielić między AquaZoo, Model Hobby i Wystawę psów.
Na Aqua szału nie było - skromna ekspozycja, niewielka liczba zbiorników - kilka strzałów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
Deeno
Początkujący

Posty: 25
Dołączył: 15 paź 2006, 22:17
Miasto: Poznań

27 paź 2011, 22:55   (#4)  

no faktycznie szału nie było, alw na to złożyło się kilka czynników.

Zbiorniki 2 i 3 są mojego autorstwa :D

Avatar użytkownika
maslo_82
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2998
Dołączył: 09 lut 2010, 18:04
Miasto: Poznań

28 paź 2011, 23:20   (#5)  

I naszego forumowicza Macieja z WTMA widać

Stiep
Początkujący

Posty: 28
Dołączył: 14 cze 2010, 12:07
Miasto: Komorniki

30 paź 2011, 22:50   (#6)  


Moderacja
Moderator

Posty: 44
Dołączył: 29 sie 2011, 10:47











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 402 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.