Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :) Zobacz katalog
Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Film z 31 wystawy akwarystycznej WZA



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Hej :)

Na YouTube jest juz dostepny moj troche nietypowy film z 31 Wystawy Akwarystycznej WZA, ktora odbyla sie w Palacu Kultury w dniach 12-27 luty 2011 :)

http://www.youtube.com/watch?v=G9AsRgiSJes

Musialem poczekac z publikacją, az uzyskam zgodne Sony Music Entertainment Polska na uzycie nalezacego do nich utworu muzycznego jako podkladu :)

Milego ogladania i sluchania! :)

Piotr K.

Piotr_K
Początkujący

Posty: 34
Dołączył: 08 lis 2005, 11:23
Miasto: Wroclaw

06 kwi 2011, 13:37   (#2)  

Ja to po wszelkich targach w akwarystycznych czy innych wystawach, to mam wrażenie jak by tam była sama tandeta. Masa jakichś zbiorników z plastikowymi pokrywami, żadnych belek, do tego szczyt wieśniactwa w postaci zbiorników profilowanych, które mają się nijak do prób odzwierciedlenia natury. Zbiorników typowo roślinnych praktycznie nie ma, że o stylu Amano nie wspomnę. Przydało by się aby któraś z firm Na Academy, RA, czy Adam Paszczela, wystawiły się na jakichś targach, bo w tej kwestii jest bieda z nędzą w Polsce.

A film sam w sobie fajny

Avatar użytkownika
maslo_82
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2998
Dołączył: 09 lut 2010, 18:04
Miasto: Poznań

06 kwi 2011, 14:03   (#3)  

SUPER....!

intro wysmienite i dowcipne ....

BARDZO MI SIE PODOBA PRZYJETA PRZEZ CIEBIE KONWENCJA NA POKAZANIE TEGO WYDARZENIA

a Tych ktorzy chca zobaczyc fajne NA zapraszam przy okazji targow Pet Fair do naszego sklepu w Lodzi i mini galerii :)

poligraphica


06 kwi 2011, 14:28   (#4)  

poligraphica napisał(a):SUPER....!

intro wysmienite i dowcipne ....

BARDZO MI SIE PODOBA PRZYJETA PRZEZ CIEBIE KONWENCJA NA POKAZANIE TEGO WYDARZENIA

a Tych ktorzy chca zobaczyc fajne NA zapraszam przy okazji targow Pet Fair do naszego sklepu w Lodzi i mini galerii :)


Tak też mam zamiar zrobić :)

Avatar użytkownika
maslo_82
Z dużym doświadczeniem

Posty: 2998
Dołączył: 09 lut 2010, 18:04
Miasto: Poznań

06 kwi 2011, 16:20   (#5)  

[quote="poligraphica"]SUPER....!

intro wysmienite i dowcipne ....

BARDZO MI SIE PODOBA PRZYJETA PRZEZ CIEBIE KONWENCJA NA POKAZANIE TEGO WYDARZENIA[/quote]

Heh, dzieki :) Ogolnie to mialo byc bardziej konwencjonalnie i akwarystycznie :) Ten filmik to w sumie bardziej wyglup niz "powazny" reportaz - ale zwyklych reportazy juz troche bylo, a czegos takiego jeszcze nie :) A mnie cholernie kreci zgrywanie kadrów z muzyka, wiec swietnie sie przy okazji bawilem :)

Piotr_K
Początkujący

Posty: 34
Dołączył: 08 lis 2005, 11:23
Miasto: Wroclaw

06 kwi 2011, 16:24   (#6)  

i o to w tym chodzi dystans i humor sa bardzo wskazane ..... na tej naszej "akwarystycznej planecie" ...bo to ma byc przyjemnosc, zabawa i usmiech dla nas .... DUZY PLUS za wlasnie takie podejscie do naszego hobby :)

poligraphica


06 kwi 2011, 16:42   (#7)  

Co to sa za ryby na 5;06 / 5;11

Avatar użytkownika
Jerdezz
Zaawansowany użytkownik

Posty: 792
Dołączył: 01 lis 2004, 23:25
Miasto: Kępno

06 kwi 2011, 19:46   (#8)  

[quote="Jerdezz"]Co to sa za ryby na 5;06 / 5;11[/quote]

Krajówka :) Slonecznice i cierniki, nie wykluczam ze przewinął się też cierniczek, ale glowy nie dam :) Po szczegoly odsylam do Muzeum Przyrody w Drozdowie, do Adama Karwowskiego - to oni postawili baniaczki w tamtym rogu sali :)
Ostatnio edytowano 06 kwi 2011, 21:52 przez Piotr_K, łącznie edytowano 1 raz

Piotr_K
Początkujący

Posty: 34
Dołączył: 08 lis 2005, 11:23
Miasto: Wroclaw

06 kwi 2011, 20:12   (#9)  

Za Intro nalezy Ci sie skrzynka browara i bon 100zl z sklepu RA na zakupy :lol: :lol: :lol: :D Super.

Avatar użytkownika
macek.g
Znający temat

Posty: 1099
Dołączył: 06 lip 2005, 01:21
Miasto: UK

06 kwi 2011, 21:28   (#10)  

Piotr_K napracowałeś się - cała koncepcja filmu bardzo mi się podobała, widać duży wkład pracy.
Dzięki za kilka chwil oglądania :)

Lenczek
Początkujący

Posty: 44
Dołączył: 10 lis 2010, 22:21

06 kwi 2011, 21:51   (#11)  

[quote="macek.g"]Za Intro nalezy Ci sie skrzynka browara i bon 100zl z sklepu RA na zakupy :lol: :lol: :lol: :D Super.[/quote]
Hehe, a moge odwrotnie? ;) Czyli browaru za 100 zeta, i bon o wartosci calej skrzynki? ;) ;) :D

Piotr_K
Początkujący

Posty: 34
Dołączył: 08 lis 2005, 11:23
Miasto: Wroclaw

06 kwi 2011, 22:41   (#12)  

Piotr_K napisał(a):
Jerdezz napisał(a):Co to sa za ryby na 5;06 / 5;11


Krajówka :) Slonecznice i cierniki, nie wykluczam ze przewinął się też cierniczek, ale glowy nie dam :) Po szczegoly odsylam do Muzeum Przyrody w Drozdowie, do Adama Karwowskiego - to oni postawili baniaczki w tamtym rogu sali :)
Kurde fajne ,zwlaszcza cierniki musze sie zaopatrzyc i przetestowac .. :)

Avatar użytkownika
Jerdezz
Zaawansowany użytkownik

Posty: 792
Dołączył: 01 lis 2004, 23:25
Miasto: Kępno











Powiązane tematy


Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Naleśnik Akwariowy i 289 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.