Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Nowe zestawy CUBE Aquaszuta



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



27 maja 2010, 20:12 Nowe zestawy CUBE Aquaszuta  (#1)  

Obrazek

Nasz rodzimy producent, firma [b]Aquaszut</b> wprowadził na rynek zestawy tupu CUBE z pokrywą oświetleniową 11W, która może zostać rozbudowana o kolejny moduł oświetleniowy oraz z zewnętrznym filtrem kaskadowym i ogrzewaniem 20W.

Zestawy dostępne są w 2 wersjach: 30x30x30 oraz 35x35x35cm zarówno standard (ze zwykłego szkła) jak i w wersji ze szkła OptiWhite.

Dostępne są 3 kolory pokrywy: czarna, buk oraz wenge, do każdej można dokupić odpowiednią szafkę-postument w odpowiednim kolorze.

Obrazek

Duży plus dla firmy Aquaszut za dostrzeganie nowych trendów i zaspakajanie potrzeb akwarystyki roślinnej. Tym posunięciem wyprzedza ona znacząco konkurencję!

Jest to ciekawa alternatywa dla malych zbiornikow otwartych, szczegolnie tam gdzie są małe dzieci lub koty w domu :)


Obrazek

Nie ma jednak róży bez kolców. Zestaw zawiera grzałkę 20W bez wbudowanego termostatu. Biorąc pod uwagę iż akwarium posiada pokrywę, grzałka bez regulacji temperatury może łatwo doprowadzić do przegrzania wody, szczególnie podczas upałów.

W związku z powyższym zalecamy zastosowanie zewnętrznego termostatu lub wymianę grzałki na inny model z wbudowanm regulatorem.

Warto mieć też na uwadze iż światło 11W będzie zbyt słabe dla bardziej wymagających roślin (do kostek 30x30x30cm zalecamy lampę ok 26W), na szczęście producent przewidział to i udostępnia dodatkowe modułu oświetleniowe 11W, które można samodzielnie zamontować w pokrywie.



Zestawy można obejrzeć [b]<A href="http://sklep.roslinyakwariowe.pl/krewetki-akcesoria/krewetkarium-zestawy-c-574_698.html?filter_id=23&sort=2a">tutaj</a></b>



Premiera zestawu na targach w Norymberdze:
Obrazek



Zapraszam do dyskusji.

Krzysztof


27 maja 2010, 20:31   (#2)  

Nie podoba mi się , pokrywa koszmarnie za duża niemal połowa wysokości zbiornika,jak ktos ma kota czy małe dzieci można nakryć szybą. Za zestaw opti 30x30 - 515zl hmmm nie dal bym. teraz wymień grzałke kup podłoże,ozdoby, rośliny,nawozy to 800zl jak nie lepiej,za 1000zl postawi sie zbiornik 60cm.

Avatar użytkownika
Jerdezz
Zaawansowany użytkownik

Posty: 792
Dołączył: 01 lis 2004, 23:25
Miasto: Kępno

27 maja 2010, 22:57   (#3)  

Pokrtwa wygląda paskudnie. Moja kostka 30x30x30 OW plus podłoze Amazonia, filtr itp.wyszedł mnie znacznie taniej niż prezentowane zestawy moim zdaniem drogo za tą kwotę samemu można o niebo lepszą kostkę założyć.

Avatar użytkownika
ariks
Zaawansowany użytkownik

Posty: 750
Dołączył: 11 mar 2009, 15:34
Miasto: Ropczyce - Podkarpacie

28 maja 2010, 07:15   (#4)  

Gdzie można dokupić ten postument i ile kosztuje?

dabkon
Początkujący

Posty: 3
Dołączył: 05 kwi 2010, 21:03

28 maja 2010, 11:03   (#5)  

http://sklep.roslinyakwariowe.pl/krewet ... 23&sort=2a < --- Tutaj możesz kupić.


Moi też wygląd nie przypadł do gustu, jak by zrobili otwartą wersie to było by dość ciekawe rozwiązanie :d

Avatar użytkownika
sqwara
Poznaje temat

Posty: 75
Dołączył: 16 paź 2008, 22:33
Miasto: Miechów











Powiązane tematy
  • Nowe lampy ze stajni Chihiros

    No to oglądamy :-) https://www.youtube.com/watch?v=tM8hBHH0y10

    Wyświetlenia: 1210 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium problem z mętno-żółtą wodą

    Cześć, Po latach powróciłem do akwarystyki, założyłem baniaczek 240l i od drugiego dnia pojawiła się mętno biała woda. Tydzień mija dorzuciło jeszcze odcień żółtawy. Brunatnice i pierwotniaki? okrzem...

    Wyświetlenia: 1016 | Odpowiedzi: 16 czytaj więcej...

  • limnophila sessiliflora - karłowate nowe pędy

    Witam. Ostatnio postanowiłem trochę zmienić w mojej 2-setce i stworzyć warunki bardziej przyjazne roślinom, niestety na razie wychodzi trochę na odwrót. Po kolei. Akwarium 200L, myślę że lekka nadfilt...

    Wyświetlenia: 175 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium- woda

    Będę zakładał nowe akwarium, 112l. Mam pytanie odnośnie wody. Czy mogę ułożyć wszystko w środku, zrobić nasadzenia i wlać wodę z kranu, a następnie dodać uzdatniacz? Potem oczywiście poczekać z wpuszc...

    Wyświetlenia: 452 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Nowe akwa LT dla Laika

    Czesc wszystkim, zakupilem komplet juwel rio 125 i chce tam stworzyc cos ala iwagumi przy uzyciu trawnika monte carlo i do tego jakies najmniej wymagajace rosliny z racji ze nie mam pojecia o akwaryst...

    Wyświetlenia: 473 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Nowe filtry AquaEL Ultramax - nowość z Norymbergii

    Przed chwilą wróciłem z targów Interzoo 2018 z Norynbergii. Aquael zaprezentował nową serię filtrów o nazwie ULTRAMAX. Widziałem, dotykałem i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry filtr. Są trzy mo...

    Wyświetlenia: 82815 | Odpowiedzi: 268 czytaj więcej...

  • Nowe akwarium i glony po 2 tygodniach?

    Witam! 2 tygodnie temu zrobiłem całkowity restart akwarium, obecnie wystrój wygląda tak jak na zdjęciach. Zdecydowałem się nie używać filtra zewnętrznego jedynie tego, który dostajemy z Juwel Rio 125...

    Wyświetlenia: 1123 | Odpowiedzi: 9 czytaj więcej...

  • Wasze zestawy do podmian wody

    Chciałbym przygotować film prezentujący najbardziej optymalny system do podmiany wody (pompa, przyłącza, zawory, końcówki itp.). Mam opracowany swój własny ale jestem ciekaw Waszych rozwiązań, może ...

    Wyświetlenia: 3543 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Ciekawostka - nowe gatunki razbor

    razbora.jpg Zapraszam do poczytania: http://novataxa.blogspot.com/2020/05/trigonostigma-truncata.html

    Wyświetlenia: 381 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Zestawy akwariowe Aquael z filtrem BIO-FS

    bio-fs100-filtr2.jpg Miło nam poinformować o dołączeniu do oferty zestawów akwariowych Aquael modeli z wbudowanym filtrem panelowym BIO-FS 100. Jedno urządzenie zapewnia filtrację, napowietrzanie i...

    Wyświetlenia: 880 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: MacGyver i 396 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.
           


 
Uruchomiono zadanie harmonogramu