Wielki atlas roślin akwariowych - Christel Kasselmann już w języku polskim! KUP TERAZ







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


3 Krakowski Weekend Akwarystyczny - 14-15.11.2009



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Krakowskie Stowarzyszenie Akwarystów ma zaszczyt zaprosić na trzecią już edycję Weekendu Akwarystycznego w Krakowie. Ponieważ jednym z naszych celów jest propagowanie akwarystyki oraz wiedzy o niej postanowiliśmy reaktywować takie spotkania.


Kolejna edycja tej imprezy będzie niemniej fascynująca od poprzednich. Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych sporo atrakcji i myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Staraliśmy się dobrać tematykę bardzo szeroko, żeby mogła trafić do jak najszerszego odbiorcy. Dlatego będą prelekcje, filmy, zajęcia praktyczne i to zarówno dotyczące akwarystyki jak i pogranicza akwarystyki i terrarystyki. Wydaje nam się, że jest to świetna propozycja na jesienny weekend zwłaszcza, że tego wszystkiego, co będzie się działo, nie można znaleźć w książkach czy w internecie. Jesteśmy przekonani. że dzięki wiedzy i doświadczeniu zgromadzonemu przez prowadzących, oraz formule imprezy, w której staramy się wciągnąć uczestników do aktywnego działania, całe to spotkanie będzie wyjątkowym wydarzeniem.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!
Krakowskie Stowarzyszenie Akwarystów

Więcej informacji pod tym linkiem:
http://www.ksa.org.pl/ksa_web99/index.p ... &Itemid=56
Pozdrawiam,
Łukasz Stanek

Szreniawa


12 lis 2009, 23:35   (#2)  

Ze swojej strony rowniez zapraszam wszystkich na impreze w Krakowie! :)
mgr biologii - botanik, specjalista z zakresu fizjologii roślin wodnych

Avatar użytkownika
Piotr Baszucki
roslinyakwariowe.pl

Posty: 12265
Dołączył: 19 cze 2003, 10:52
Miasto: Nowa Ruda/Wrocław/Kraków

Wspieram stronę kontem Premium

15 lis 2009, 19:23   (#3)  

A ja ze swojej strony dziękuje za miła atmosferę na warsztatach i zainteresowanie tematyką.

Akwarium
przygotowane przez RoślinyAkwariowe.
Jestem najmondżejszy ze fszystkich i mam glony w nosie.
www.moodoke.pl/blog

Avatar użytkownika
jeere
Poznaje temat

Posty: 116
Dołączył: 04 sty 2008, 21:55
Miasto: Kraków

16 lis 2009, 12:19   (#4)  

Wielkie dzięki dla Jeere za trud i poświęcenie włożone w prowadzenie warsztatów.

Wielkie podziękowania dla sklepu i serwisu roslinyakwariowe.pl za udostępnienie akwarium wraz z wyposażeniem i aranżacją na warsztaty fotograficzne.

Jak to wyszło, można zobaczyć na stronie podanej przez Jeere.

Jeszcze raz dziękuję prowadzącym za wkład i uczestnikom za przybycie wspaniałą atmosferę.
Pozdrawiam
Tadeusz Zuber "Aerop"
________________________________
Krakowskie Stowarzyszenie Akwarystów
www.ksa.org.pl

Avatar użytkownika
Aerop
Początkujący

Posty: 5
Dołączył: 18 sty 2007, 13:54

16 lis 2009, 22:18   (#5)  

Jarku, bardzo ładne zdjęcie. Czym oświetlałeś tej wielkości akwarium?

Anonim 1811


16 lis 2009, 22:31   (#6)  

a ja mam pytanie jakiego Jarku uzyles: body, obiektywu, jaka przslona, czas, ISO?

poligraphica


17 lis 2009, 01:08   (#7)  

Chester - 2 lampki błyskowe

poligraphica - D700 + 24-70@50MM F11 1/160 ISO 200
Jestem najmondżejszy ze fszystkich i mam glony w nosie.
www.moodoke.pl/blog

Avatar użytkownika
jeere
Poznaje temat

Posty: 116
Dołączył: 04 sty 2008, 21:55
Miasto: Kraków

17 lis 2009, 22:15   (#8)  

jeere napisał(a):Chester - 2 lampki błyskowe


Hehe ale jakie? :wink: Z softboxem czy bez?

Anonim 1811


17 lis 2009, 23:54   (#9)  

sB800 + LUMIQUEST + DELICYCY 180 + SOFT 90X60
Jestem najmondżejszy ze fszystkich i mam glony w nosie.
www.moodoke.pl/blog

Avatar użytkownika
jeere
Poznaje temat

Posty: 116
Dołączył: 04 sty 2008, 21:55
Miasto: Kraków











Powiązane tematy
  • Komputer akwarystyczny

    Mój komputer akwariowy "Skalar" powoli dogorywa, szukam jakiegoś zamiennika, może polecicie coś sensownego? Interesuje mnie coś co by miało następujące funkcje: - pomiar temperatury, najlep...

    Wyświetlenia: 1692 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Mop akwarystyczny

    Witam! Mam zamiar zacząć rozmnażać rybki. Mniej więcej wiem już coś na ten temat, tylko mam problem, bo nie mam żadnego mchu, ale na wielu forach czytałem, że zamiar własnie mchu robi się tzw mop akw...

    Wyświetlenia: 9269 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • 670 L - IAPLC 2006-2009 Adam Paszczela

    Witam serdecznie , Chciałbym odgrzać stare tematy które mogły przy odrobinie chęci i pracy uczestniczyć w dawnych edycjach IAPLC. Nigdy nie doczekały się swoich" pieciu" minut jak i nie ucz...

    Wyświetlenia: 3503 | Odpowiedzi: 7 czytaj więcej...

  • Ozon, a silikon akwarystyczny...

    Witajcie, czy ozon w dużym stężeniu działa jakoś negatywnie na silikon akwarystyczny? Pytam, ponieważ posiadam ozonator o dość dużej wydajności, którym dezynfekuje sobie klimatyzacje w samochodach i c...

    Wyświetlenia: 3707 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • "Akwarium w kolorze czerwieni" - nowy zeszyt akwarystyczny

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2012/czerwiec-2012/zeszyt-czerwone.jpg W przyszłym tygodniu w sieci Empik, Kolporter oraz salonikach prasowych pojawi się nowy numer zesz...

    Wyświetlenia: 1524 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Photometr akwarystyczny

    Witam ! Po kilku latych badan i przygotowan Firma Söll wprowadzila na rynek Fotometr akwarystyczny i nie tylko. https://lh5.googleusercontent.com/-T1vZLee2bmw/TuUCZkhFHCI/AAAAAAAAA0...

    Wyświetlenia: 469 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Zeszyt akwarystyczny o profilaktyce i zwalczaniu glonów

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/2011-sierpien/glony.jpg Informacja od Wydawcy: Arystoteles (ur. 384 - zm. 322 r. p.n.e.) był wybitnym myślicielem i uc...

    Wyświetlenia: 2668 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • Oczko Wodne - zeszyt akwarystyczny nr19

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-fp-19za-1de7f44a970358c497e00fe60c400544.jpg Fragment numeru : "Od wielu już lat trwa w Polsce moda na zakładanie ogrodowych oczek wo...

    Wyświetlenia: 1043 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Mchy: zeszyt akwarystyczny

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/marzec2011/zeszyt-mchy.jpg Jest już dostępny najnowszy numer zeszytu akwarystycznego Magazynu Akwarium Wydanie poświęcone jest mchom w akwa...

    Wyświetlenia: 1731 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Ciekawostka - najstarszy artykuł akwarystyczny

    http://www.roslinyakwariowe.pl/images/stories/wiadomosci/marzec2011/najstarszy.jpg Czy wiecie, że najstarszy artykuł akwarystyczny pochodzi z 1878 roku? Dzięki uprzejmości Andrzeja Kociołkowskie...

    Wyświetlenia: 915 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: jacekp1, kondraath i 468 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.