Jesteśmy po świeżych dostawach roślin :)     ZOBACZ KATALOG
Wielki Atlas Roślin Akwariowych Christell Kasselmann już dostępny w języku polskim!     Kup teraz







Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Woj. śląskie / spawany regał



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



Czy znacie osoby/firmy które robią solidne spawane regały pod akwarium w Woj. śląskim? 510l ;)

Nagus07
Poznaje temat

Posty: 96
Dołączył: 01 wrz 2006, 17:25
Miasto: Wola woj.śląskie











Powiązane tematy
  • Regał z oświetleniem

    Witam, chcę zbudować regał na akwarium120x40x50h. Teraz moje pytanie: jakiej długości minimum muszę wstawić świetlówki o jakiej mocy i jak wysoko nad akwarium? Czy taki regał sprawdzi się w roli pok...

    Wyświetlenia: 395 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Regał dla drzewołazów

    Witam ! Oto mój wymarzony od dawna regał z dwoma terrariami Zoomed 45*45*60. Każde terrarium wyposażone w 2 dysze MistKing-a zasilane pompką Ulka 56W, oświetlenie po 2 świetlówki 15W (o barwie 6000...

    Wyświetlenia: 4613 | Odpowiedzi: 13 czytaj więcej...

  • regał 2-3 razy 80x30x30 i 4 razy 30x30x30 dla maluchów:)

    Tak jak w temacie. Niedawno założyłem 112 l akwa a już planuje regał z akwariami :) tak dokładnie tak. W związku z tym mam pare pytań dotyczących oświetlenia co byście polecili jakie świetlóweczki? or...

    Wyświetlenia: 1660 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: adalis, lesniowka i 324 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.