Lista działów » Galeria » Konkursy i inspiracje


Nowy projekt



Znalezione w sieci inspiracje, tutoriale, ciekawostki oraz informacje o konkursach.



11 lis 2014, 22:47 Nowy projekt  (#1)  

Witam,

Jako że dzisiaj miałem trochę więcej czasu udało mi się stworzyć coś takiego. Akwa 90x45x45 przód planuję zostawić wolny tzn. plaża.Detale jeszcze nie zostały dopracowane ale zamierzam to zrobić w najbliższym czasie. Zastanawiam się nad roślinnością jaka ma być z tyłu, może macie jakieś sugestie. Oświetlenie 4x39W, CO2 podawane z butli.

Pozdrawiam
Emil
Załączniki
10805347_802803889759086_1243415836_n.jpg

Avatar użytkownika
emildiadiuk
Poznaje temat

Posty: 70
Dołączył: 07 wrz 2012, 16:12
Miasto: Piaseczno

Wspieram stronę kontem Premium

12 lis 2014, 15:23 Re: Nowy projekt  (#2)  

Może z tyłu korzenia po obu odnogach dał bym większe kamienie po jednym na każdą stronę trochę większy w prawy róg oczywiscie w odpowiedniej odległosci od szyby aby można było zasadzić rosliny
A tak poza tym nic bym nie zmienił
powodzenia

Avatar użytkownika
kolarztn1
Stały bywalec

Posty: 409
Dołączył: 16 maja 2013, 23:05
Miasto: Hereford

12 lis 2014, 21:00 Re: Nowy projekt  (#3)  

Dzięki za podpowiedź. Całość chciałem zostawić tak jak jest. Z przodu plaża, a tyl unoszący się od korzeni ku tylnej szybie. Zastanawiam się jeszcze nad roślinami .

Avatar użytkownika
emildiadiuk
Poznaje temat

Posty: 70
Dołączył: 07 wrz 2012, 16:12
Miasto: Piaseczno

Wspieram stronę kontem Premium

20 lis 2014, 22:23 Re: Nowy projekt  (#4)  

Witam,

Przedstawiam wam moje wstępne rozplanowanie rośllin, jeżeli macie jakieś inne pomysły, sugestie mile widziane. Plaża będzie nierównomierna tj. porozkładam mniejsze kamienie. Tył będzie wznosił się ku tylnej ścianie na którym będzie rosła pravula, a co do reszty to jeszcze zobaczymy.

Pozdrawiam
Emil
Załączniki
wstępnie.jpg

Avatar użytkownika
emildiadiuk
Poznaje temat

Posty: 70
Dołączył: 07 wrz 2012, 16:12
Miasto: Piaseczno

Wspieram stronę kontem Premium

21 lis 2014, 09:40 Re: Nowy projekt  (#5)  

Mi się podoba:) Tylko zatopił bym w plaży kilka kamieni pomocniczych żeby nie wygladało tak jak od cyrkla :wink: Trzymam kciuki.

Anonim 21963


21 lis 2014, 10:37 Re: Nowy projekt  (#6)  

Ja bym jeszcze dodał Hydrocotyle Tripartita, ta roślina świetnie wygląda kiedy wyrasta pomiędzy innymi roślinami wokół korzeni.

Avatar użytkownika
morchy
Stały bywalec

Posty: 308
Dołączył: 02 wrz 2012, 17:53
Miasto: Zielona Góra











Powiązane tematy
  • ADA Bio rio G - nowy wkład filtracyjny

    biorio-fb-2.jpeg Do oferty naszego sklepu dołączył kolejny produkt cenionej firmy Aqua Design Amano. Tym razem jest nim wkład biologiczny ADA Bio Rio G stworzony ze spiekanego szkła... Czytaj w...

    Wyświetlenia: 2042 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Paludaria i sump - mój projekt

    IMG_8298.jpg Witam wszystkich serdecznie, Chciałbym zaprezentować krótką relację z budowy od początku nietypowego zespołu zbiorników, tworzących z założenia kompletny mały ekosystem. Całość odrobi...

    Wyświetlenia: 6408 | Odpowiedzi: 19 czytaj więcej...

  • Biurkowy projekt w stylu Dooa

    Witam, przedstawić Wam chciałem projekt stylizowany na aranżacjach Dooa Szkiełko to kostka OW o rozmiarach 22*22*22. Oświetlenie stanowi lampa Chihiros wabi kusa stand którym świecę 12h na dobę. Rośl...

    Wyświetlenia: 1993 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Paludarium - projekt AquaOwner

    https://www.youtube.com/watch?v=Y2e-VFc0L2A Zapraszam do obejrzenia wstępu do projektu paludarium naszego czerwonowłosego kolegi zza zachodniej granicy. Może zainspiruje kogoś do postawienia takieg...

    Wyświetlenia: 2521 | Odpowiedzi: 10 czytaj więcej...

  • [ADA View] Nowy zbiornik w galerii - akwarium naturalne?

    https://www.youtube.com/watch?v=pMyzCUBYUNY Hmmm...czyżby "akwarium naturalne"? :) Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do artykułu: https://www.roslinyakwariowe.pl/artykuly/...

    Wyświetlenia: 5465 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Pilotażowy projekt sklepu RA

    https://www.roslinyakwariowe.pl/images/minaturki/thumb-cat2230-nowo-10-0818news-55e306e7731eed33f6419045bde34e19.jpg Pilotażowo wdrażamy usługę dostawy paczek z roślinami na sobotę, abyście m...

    Wyświetlenia: 0 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • ADA China - grand opening (nowy salon ADA)

    https://www.youtube.com/watch?v=sOlGY0ZdHN8 Dziś miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Salonu firmy Aqua Design Amano. Galeria zlokalizowana jest w Pekinie (Chiny). Zapraszam do obejrzenia galer...

    Wyświetlenia: 2245 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • VUPPA II - nowy skimmer ADA

    https://www.youtube.com/watch?v=DJxgQYBSeYg No i doczekaliśmy się :) Jest trochę brzydki...ale czy został pozbawiony błędów młodości swojej pierwszej wersji? Zapraszam do obejrzenia filmu z angloj...

    Wyświetlenia: 5473 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • Projekt hardscape

    Witam serdecznie, To mój pierwszy post na forum, więc jeszcze raz witam wszystkich serdecznie. I nie tylko pierwszy post ale i pierwsze akwarium w życiu... Stąd bardzo proszę o stosowną krytykę a'p...

    Wyświetlenia: 6490 | Odpowiedzi: 14 czytaj więcej...

  • Nowy projekt roślinnej 80l

    Witam wszystkich. Dzisiaj postanowiłem zrobić restart mojej 112 tym razem na podłożu H.E.L.P Advanced Soil Plants i 100 % wody ro z mineralizatorem firmy VIMI w związku z czym przygotowałem sobie mały...

    Wyświetlenia: 6142 | Odpowiedzi: 35 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomasz Bauer., Tomczas73 i 263 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.