Lista działów » Aktualności i ciekawostki


VI Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.





W dniach 4-6 sierpnia 2016 w Domu Kultury "Słowianin" w Szczecinie odbędą się VI Mistrzostwa Europy Hodowców gipika - trójki. Wyniki konkursu zaliczane będa do mistrzostw Polski.
Załączniki
szczegolyg.jpg

Avatar użytkownika
roslinyakwariowe.pl
roslinyakwariowe.pl

Posty: 4135
Dołączył: 27 mar 2011, 19:54
Miasto: Kraków

Wspieram stronę kontem Premium











Powiązane tematy
  • Mistrzostwa Polski Hodowców Gupika 2023

    og-40.jpg Zapraszam do obejrzenia fotorelacji Andrzeja Kociołkowskiego: https://akwa-mania.mud.pl/mistrzostwa-polski-hodowcow-gupika-2023/

    Wyświetlenia: 308 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Ciąża gupika

    Witam od 3 tygodni posiadam akwarium więc dopiero zaczynam przygodę. Mam pytanie odnośnie tej samicy wyglada jak by była w ciąż. Proszę o poradę kiesy umieścić ją w kotniku. Z góry bardzo dziękuję...

    Wyświetlenia: 1007 | Odpowiedzi: 6 czytaj więcej...

  • Poród gupika

    Pomocy, nie wiem co zrobić z samicą gupika. Wsadziłem ją do kotnika i po 2 godzinach urodziła. Czy mam ją odłwoić od małych do akwarium z rybami czy zostawić, ponieważ zauważyłem, że zachowuje się jak...

    Wyświetlenia: 1407 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Wydarzenie: Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika - Pary 2022

    Termin 1-4 września, szczegóły na plakacie poniżej.

    Wyświetlenia: 5757 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Marsilea quadrifolia pytanie do hodowców tego gatunku

    Witam. Zmówiłem 2 tyg temu tę roślinkę z invitro, roślinka wygląda na zmarnowaną i teraz nie wiem, czy on jest się jeszcze w stanie u mnie zregenerować. Pytanie do was, czy powinienem ją bardziej naśw...

    Wyświetlenia: 1545 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • VII Polskie Mistrzostwa Dyskowców

    plakat2019n840.jpg

    Wyświetlenia: 1813 | Odpowiedzi: 0 czytaj więcej...

  • Dziwny poród gupika

    Witam, w czwartek zaczęła kocić mi się samica gupika, zanim zauważyłem że się koci urodziła 6 sztuk narybku w ogólnym. Następnie przełożyłem ją do kotnika i tam urodziła kolejne 4 (te z ogólnego odłow...

    Wyświetlenia: 2302 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Samica gupika zatrzymuje się

    Witam. Gnębi mnie następujące pytanie: Co się dzieje z moją samicą gupika? Często bądź czasami podpływa do filtra i się przy nim zatrzymuje. Na ogół potrafi pokładać się na dnie lub zatrzymywać przy r...

    Wyświetlenia: 1626 | Odpowiedzi: 5 czytaj więcej...

  • Narybek gupika

    Hej Akwarium 105l - 5 neonow czerwonych - 6 razborek - 2 otoski - 6 gupikow (3 + 3 ) - 3 krewetki RC Zwracam sie z prosba o pomoc przy ograniczeniu narybku gupika, ostatnio urodzily mi sie 3 sztuki ...

    Wyświetlenia: 1783 | Odpowiedzi: 8 czytaj więcej...

  • VII Mistrzostwa Europy hodowców gupika - trójki

    trojki2.jpg W dniach 11-13 sierpnia 2017 w Szczecinie odbędą się VII Mistrzostwa Europy hodowców gupika.

    Wyświetlenia: 6377 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 502 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.