Lista działów » Aktualności i ciekawostki


Trochę Zwartek



Aktualności i ciekawostki akwarystyczne oraz dyskusje nie pasujące do innych działów.



01 sie 2014, 15:23 Trochę Zwartek  (#1)  

Myślę, że to ciekawy i warty obejrzenia materiał http://www.imagejuicy.com/images/plants/c/cryptocoryne/1/

DavyJones












Powiązane tematy
  • Żywotność bakterii - trochę teoretyczne

    Dzień dobry Niedawno kupiłem do moich low techów i małej rafy bakterie Microbe-Lift Special Blend. Na opakowaniu napisane jest aby zapobiegawczo stosować co 7 dni. Zastanawiam się czy to dotyczy rac...

    Wyświetlenia: 785 | Odpowiedzi: 3 czytaj więcej...

  • Brązowe naloty (okrzmki ?), krasnorosty oraz trochę zielenic

    Akwarium prowadzę prawie książkowo, dlatego dziwi mnie problem jak w temacie, na razie niewiele tego, ale boję się, że będzie gorzej. Najbardziej wnerwiają mnie pierwsze czarne krasnosrosty oraz od mi...

    Wyświetlenia: 13143 | Odpowiedzi: 119 czytaj więcej...

  • Pomoc - choroba zwartek

    Cześć, coś dziwnego dzieje się z jedną roślinką, może ktoś podpowie co się dzieje i jak temu zapobiec. Zdjęcia poniżej Dziękuję i pozdrawiam DSC_0327.jpeg DSC_0326.jpeg

    Wyświetlenia: 1259 | Odpowiedzi: 1 czytaj więcej...

  • Trochę zielonego, trochę zółtego :) Pytanko

    Witam akwarium 60x30x35 ogółem rośliniak. Trochę o akwarium: Filtr Kaskada fzn3 13kg Ancient stone Podłoże jbl aquabasis/manado Rośliny: Eleocharis sp mini, Monte carlo (trawnik), Staurogyne repens,...

    Wyświetlenia: 1672 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 607l - Trochę roślinek - OskarBabiarz

    Start akwarium 11.09.2016 Wymiary 170x65x55 cm 607l (wraz z szafką robione na zamówienie) Filtr Fluval 305 Grzałka Jagger 250w Oświetlenie Power LED 1W x 106 9h Butla CO 2 z reaktorem 7h Podłoże Seac...

    Wyświetlenia: 2351 | Odpowiedzi: 4 czytaj więcej...

  • 432l - Trochę iwagumi - matys4444

    Akwarium 432 l,(120x60x60h) full OptiWhite, szyba 10mm, , zbiornik ma 2 tygodnie. Sprzęt: Filtr - AQUAEL UNIMAX 700 AquaSteel Rurka ssąca + skimmer Szklany Komplet wylot+ wylot Lilly Pipe Butla CO...

    Wyświetlenia: 5087 | Odpowiedzi: 25 czytaj więcej...

  • 240l - Diskusy i troche kolorowo ;-)

    Witam hobbistow i chcialem pokazac jak baniaczek rowijal sie wraz z rybami ktore wymagaja od nas wielu wyrzeczen.Powiada sie ze zieleniak wraz z rybami to ciezka praca.Prawda ale cierpliwosc i wielo l...

    Wyświetlenia: 5171 | Odpowiedzi: 29 czytaj więcej...

  • Rzadkie gatunki zwartek

    Czołem! Byłbym wdzięczny za informację czy są szansę natknąć się gdzieś w Polsce na któryś z tych gatunków?: Cryptocoryne bullosa Cryptocoryne auriculata Cryptocoryne keei Cryptocoryne striolata Cryp...

    Wyświetlenia: 911 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...

  • Czy jest w tym trochę "nature" ?

    Drodzy forumowicze, Od wielu miesięcy staram się uzyskać efekt nature. Takie akwaria podobają mi się najbardziej. Jak oceniacie to co mi wyszło teraz i co ewentualnie można by zmienić wykorzystując to...

    Wyświetlenia: 3514 | Odpowiedzi: 11 czytaj więcej...

  • Troche inny problem z zaworkiem

    hej. Mam dwa zaworki precyzyjne z JELPC i w obu mam ten sam problem, używam ich od 4-5 miesięcy i nie było problemu. Aż do wczoraj. Problem wygląda tak: Zaworek zamknięty na maxa-podaje (chyba)pełną p...

    Wyświetlenia: 754 | Odpowiedzi: 2 czytaj więcej...



Baza wiedzy akwarystycznej


 
  Działamy od 2001 roku i wspólnie z ponad
30 tysiącami akwarystów z całej Polski zdobywamy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem oraz informujemy o nowościach z branży
akwarystycznej.

Sklep firmowy

Bogata oferta ponad 300 gatunków i odmian roślin. Ponad 15 000 produktów dostępnych wysyłkowo lub do
odbioru osobistego w Krakowie (obowiązuje rezerwacja).
Punkt odbiorów: Kraków ul. Młyńska Boczna 5



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 424 gości

Copyright © 2001-2024 roslinyakwariowe.pl ®
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony zabronione.